У Славуті перевізник самовільно підвищив ціну за проїзд і виганяв з автобуса незгідних пасажирів

На території Славутського автовокзалу 18 березня відбулася акція протесту пов’язана з неналежним виконанням перевізниками своїх обов’язків з перевезення пасажирів.

Про це повідомляє Славута NEWS.Один з підприємців-перевізників, незважаючи на обласне розпорядження №136/2014-р від14.04.2014 «Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні», самовільно підвищив ціни на проїзд і відмовлявся довозити пасажирів до місця призначення за старими цінами, посилаючись на збільшення ціни на паливо.

Мешканцями району було написано звернення до першого заступника голови Славутської райдержадміністрації, в якому зазначається, що підприємець самовільно підняв тариф на проїзд, за квиток, придбаний у касі, змушує доплачувати в автобусі, а якщо пасажири відмовляються – виганяє з автобуса.

Ситуацію вдалося пригасити. Рух автобусів за маршрутами відновлений.

Як писав НГП, схожа ситуація спостерігалася на хмельницьких автовокзалах, де здійснюються перевезення пасажирів на приміських напрямках. Після різкого здорожчення пально-мастильних матеріалів касири відмовляся продавати квитки за діючим тарифом і відправляли людей купувати квитки безпосередньо у водіїв.

Наразі на сайті Хмельницької облдержадміністрації оприлюднений проект розпорядження облдержадміністрації “Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні”, який передбачає підвищення вартості проїзду в автобусах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Не в Славуті а в Славутському районі!!

 2. Хочу сказати, іншого виходу немає. Наша бюрократія вже шкалить. Про підвищення тарифу вже питання перед ОДА поставлене майже 2 місяці тому, а вони насіть не чухаються. Хай би автор цієї статті краще щосььь подібне писав про світло чи газ, який нам затвердили по ринковій вартості. А тут ніхто навіть не питається за що маєш заправити того автобуса чи відремонтувати. Наведу такий приклад на один маршрут протяжністю 200 км використовую 26 л дп. Коли рік тому тариф 40 коп/пас.км був введений щоденна заправка обходилась у 312 грн, а тепер 689 по 26,5 грн/л. Це означає, щоб відпрацювати одне пальне потрібно провезти приблизно повний салон пасажирів в одну сторону, а якщо включити всі затрати, то взагалі немає чого їхати. а тепер скажіть шановні читачі, часто ви бачите автобуси з повною загрузкою в обидві сторони виключно прямими пасажирами. Я ні. постає питання а бо їздити дорожче, або стати взагалі. До слова, міжобласні маршрути довно підвищили тарифи, бо мають праао без затвердження ОДА.
  А ви краще запитайте в магазині чому Хліб, олія і гречка ніким не регулюється в ціні…

  • Якщо людина сідає в автобус з касовим квитком – вона захищена законом і ніхто не має законного права з неї вимагати додаткові кошти. Перевізники нехай добиваються права теж законним шляхом. Легше всього перекласти проблеми на пасажирів, поставити ультиматум – не доплатиш – не повезу. А підіть скажіть в адміністраціях не підвищите тариф – не поїду. Не подобається – не їдь. Завжди знайдеться той хто поїде, але ж ніхто ще не зїжджав з рейсу. То може не таке все й збиткове??? А на рахунок ремонту транспорту – треба закуповувати якісніші автобуси, а не рухлядь, яка тягне на ремонт більшу частину прибутків. А не подобається – зїжджай. В умовах високої конкурентності завжди знайдеться хтось з якіснішим та новішим транспортним засобом.

  • І не треба переводити стрілки на магазини (Хліб, олія і гречка ніким не регулюється в ціні) – це теж наслідки мораторію на проведення перевірок. Відновляться перевірки – доберуться і до магазинів, і до автостанцій, і до перевізників.

   • Трошки розберися, взагалі що таке транспорт і з чим його їдять. Маєш можливість добре заробити – купи доброго автобуса, який ніколи не зламається і заробляй бабло. А то на словах такий проаорний

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.