Поки у Симчишина обговорюють нові тарифи на проїзд в автобусах, перевізники вже возять по-новому

На сайті Хмельницької облдержадміністрації оприлюднений проект розпорядження облдержадміністрації “Про затвердження тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху, у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні”.

Документ представлений на загал 27 лютого. Згідно з ним, планується підвищити вартість проїзду у розмірі не більше 0,45 грн. за 1 пасажиро-кілометр (без ПДВ) – для юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на загальній та спрощеній системах оподаткування і є платниками податку на додану вартість; у розмірі не більше 0,54 грн. за 1 пасажиро-кілометр для юридичних осіб, фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали спрощену систему оподаткування і не є платниками податку на додану вартість.

У вартість тарифу не закладені витрати, пов’язані з обслуговуванням пасажирів на автовокзалах, автостанціях, та страховий платіж з обов’язкового особистого страхування від нещасних випадків на транспорті.

Проект розпорядження має пройти місячний термін обговорення. Тільки після цього він набуде законної сили.

Натомість з 23 лютого зросли ціни на проїзд у автобусах приміського напрямку. Проте у касах квитки за новими цінами ще не продають, людей змушують купувати квитки безпосередньо у водіїв. Касири запевняють, що система продажу приміських квитків заблокована.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. В суботу в касі автовокзалу-1 купував квиток на рейс “Хмельницький-Ожарівка”до с.Пишки за 42 грн., проте коли в неділю 01.03.13р. їхав назад в м. Хмельницький, то водій сказав, що ціни від сьогодні помінялись і квиток в Хмельницький коштує вже 57 гривень.Не розумію чи водій розвів всіх пасажирів рейсу чи влада розводить.

  • А на якій підставі ціни змінилися?
   Хто як хоче, так і робить…
   Захотів поставити таку ціну, потім таку…
   Де тут роль держави?

 2. Так ціни на бензин, здається, падають!? Чи я помиляюсь?

 3. А керівник що не в темі?

 4. На мій погляд влада не спроможна керувати перевізниками, кажеться ще чуть, і перевізники будуть керувати владою, якщо і вже не керують СИМЧИШИНИМ ?

  Тому навіть якщо все піде, як треба, ми будемо змушені пройти через великі страждання. Коли ти банкрут, хороших варіантів не існує.

  • Симчишин така людина, якою не накеруєш.

   • ТУТ На папередніків вже не звалиш..От якби таке було прикомусь іншому, то симчишин гарлапанив би перший, а так сидить тихенько не пікнувши.Симчишин чого не виходиш на захист людей.Чинуша!?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.