На Хмельниччині перевізники несанкціоновано підняли ціни на проїзд

Ще з понеділка, 23 лютого зросли ціни на проїзд у автобусах приміського напрямку (Хмельницький район). Проте у касах квитки за новими цінами ще не продають, людей змушують купувати квитки безпосередньо у водіїв. Касири запевняють, що система продажу приміських квитків заблокована. Пасажири обурені, адже підняття цін відбулось без попередніх громадських слухань і проходження відповідної процедури.

“Ціни на все зростають, зарплата залишається такою ж. Якщо ще й проїзд на роботу в місто буде тепер коштувати на кілька гривень більше – на що ж тоді жити? З моєю зарплатою виходить третина йтиме лише на проїзд!” – обурюється один з пасажирів у черзі на автобус до Малашівець.

Фото ngp-ua.info

Фото ngp-ua.info

У диспетчерській автовокзалу №3 НГП розповіли, що офіційно ціни ще не зросли, проте незабаром це станеться. Очікується підняття тарифів з 40 до 60 копійок за кілометр.

“Квиток у Скаржинці раніше коштував п’ять гривень, тепер сім. Це не дуже велика різниця. Я бачу, що ціни на бензин і інше пальне дуже зросли. Тож перевізники не можуть працювати у мінус. Я впораюсь із таким зростанням ціни, але за пенсіонерів та інші найменш захищені верстви населення трохи переживаю”, – каже молода жінка у черзі на автобус.

Проте її спокій розділяють не всі. Сьогодні в селі Ружичанка, що за 10 км від Хмельницького, близько 50 людей влаштували страйк та перекрили дорогу для автобусів. Люди протестують проти підняття цін на проїзд. Заблокованими виявилось три автобуси і станом на 12:00 у тому напрямку автобуси з міста не курсували.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Добре,хоч нашi селяни з Ружичанки не повбивали водiiв,за те що вони такi бiднi!

 2. А те що дизпаливо зросло вдвічі ніхто не думає?

  • а про те, що зарплати НЕ зросли ніхто не думає?!

   • Ми думаємо і знаємо.
    Але їхати при ціні 30 грн за солярку і 35 грн за долар ми не зможемо. Станемо.

    • Ставайте, тільки вас чогось роками неможна відігнати від маршрутів “прибитих”. Відмовляйтесь, розривайте договора!!!! Бідні, нещасні, чогось я нікого бідного власника маршруту за стільки років незустрічав.

 3. в раді лежить закон. за ним перевізники будуть самі визначати ціну на проїзд.
  попит-пропозиція-ринок-конкуренція.
  так є по всьому світу.
  чого має
  влада щось там диктувати.
  влада ж не встановлює ціни на шкарпетки чи послуги в сауні.

 4. Від підняття цін при такій ситуації нікуди дітись, проте це потрібно робити офіційно, а не самочинно!

 5. Сьогодні тихцем підняли ціну на 2 грн., а з 1 числа – на 50%, але вже від нової ціни, то ж на скільки “нагріли” пасажира?

 6. Самостійно перевізник може визначити ціну лише тоді, коли керуватиметься економічними та соціальними законами, а не лише законами власної кишені!

 7. Шановний анонім, чи аноніми! Купіть будь ласка автобус і здійснюйте підвезення пасажирів, за вашими економічними та соціальними законами! самі!!! от тоді і поспілкуємося!

 8. Шановний ПЕРЕВІЗНИК! Як що зараз економічно не вигідні для вас тарифи – продайте автобус і станете соціальним пасажиром ОТ ТОДІ і поспілкуемось!!!

  • Згідний на 200%

   • Ну звізно що так, але ніхто зараз не хоче купувати техніку. І з такими цінами на пальне і запчастини звісно що скоро зупиняться всі маршрути…

 9. Вчора їхав з Хмельницького до Шепетівки, тариф був старий 40 грн.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.