Хмельницький виконком відібрав у “Купави” пасажирські маршрути і передав фірмі депутата міськради

Виконавчий комітет Хмельницької міськради припинив укладений з ПМП “Купава” договір №4 про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Хмельницькому від 25.12.2012 року.

Таке рішення було ухвалене на засіданні виконкому 25 грудня.

Хмельницькі чиновники керувалися тим, що 22 грудня Вінницький апеляційний адміністративний суд повністю задовольнила апеляційну скаргу Управління Укртрансінспекції у Хмельницькій області щодо анулювання ліцензії на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”.

Водночас виконком уклав договір про організацію перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у Хмельницькому з автомобільним перевізником–товариством з обмеженою відповідальністю «Рембуд-транс» терміном на один місяць на міські автобусні маршрути загального користування.

Також конкурсному комітету по організації та проведенню конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом доручили оголосити конкурс для визначення автомобільного перевізника, який працюватиме на постійній основі на маршрутах “Купави”.

За даними Єдиного державного реєстру, засновником ТОВ “Рембуд-транс” є депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій. Керівником цього підприємства зазначається тесть Мандзія Микола Щерба.

У липні 2014 року пан Щерба разом із Петром Стецюком входили у засновники  ПМП “Купава”.

Довідка НГП. 11 червня в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе маршрутка, яка виконувала рейс за номером 9, з’їхала з дороги у річку. У результаті дорожньо-транспортної пригоди на місці пригоди загинув 74-річний пенсіонер, а через тиждень у лікарні помер інший пасажир. Ще близько 30 людей, які їхали в автобусі, отримали забої та переломи.

Автобус №9, який допустив ДТП, їздив за маршрутом, належить малому приватному підприємству “Купава” (очолює підприємство Петро Стецюк).

Загалом “Купаві” належило десять пасажирських маршрутів Хмельницького: 1, 9, 18, 24, 24а, 27, 35, 41, 46, 46а.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Ах….. А хтось знає, що цей Щерба , який тесть Мандзія має 50 % в Купаві, я вшоці, поміняли шило на мило!!!!! Нас “Разводять как катят”

 2. А хтось знає, що цей Щерба , який тесть Мандзія має 50 % в Купаві, я вшоці, поміняли шило на мило!!!!! Нас “Разводять как катят”

 3. а хтось знає що катят розводять з 1991 року !!!

 4. Шановні, для того, щоб оцінювати когось, давайте подивимось кожен на себе. Яка різниця, хто є засновником якої фірми. Представте собі. щоб половина маршруток не виїхала на маршрути, як би кожен з нас добирався на роботу. Скажу чесно, міг Мандзій організувати таке підприємство. дай йому Бог здоров’я. До речі, ні він. ні Стецюк (ПМП Купава) грошей з людей за маршрути не брали, це точно. А хто хоче попробувати цей бізнес, купуйте машину, йдіть на Рембудтранс (там місця є. принаймні резервні), і попробуйте цього хліба. Даю гарантію. тоді такої дурні писати не будете.

  • Резервные- это когда стоит твой автобус, а потом его “бросают” на подмену каждый раз на “слабенький” маршрут, лишь бы не отказать…

 5. Хочу висловити декілька власних думок на тему міських та заміських пасажироперевезень, на які мене підштовхнув мене коментар “Аноніма” від 01.01.2015 року о 18:35.
  Аналізуючи виступи деяких власників фірм, що займаються пасажироперевезенням, скаладається враження, що лише вони здатні “допомогти” населенню!
  З їх слів лише вони спеціалісти у пасажироперевезеннях! А державні чи то комунальні підприємства нездатні надавати належні послуги!
  А тепер задайте питання: Хто у переважній більшості є власниками та керівниками цих приватних структур!- депутати місцевих рад, колишні та теперішні працівники виконавчих органів місцевого самоврядування (через родичів та кумів)! І чи є у них совість висловлювати славетні Оди на користь тих приватних перевізників!? Мабуть що НІ!
  Запитайте себе – а чи змогли б ви влізти у те коло перевізників та отримати дозвіл на перевезення, коли у вас немає знайомих чи то родичів у тих владних структурах!
  У мене також виникає питання, чому місцева влада не затверджує більшу кількість маршрутів та більшу кількість одиниць автобусів на тих чи інших маршрутах, адже у нас ринкові відносини- чим більше пропозицій тим менше ціна! І нам -населенню буде якийсь вибір! Але ні аж ніяк така постановка питання не влаштовує тих хто “присмоктався до кишені” пасажирів. Тому зробіть свої висновки для кого працює і приймають рішення нинішні місцеві ради у тому числі і Хмельницька.
  у мене також є запитання: Чому якщо більшості приватних перевізників – як не як, але вигідно займатись пасажироперевезеннями, а комунальні підприємства збиткові на їх погляд завжди? Значить не тим Ми довірили керувати цим майном! Як би нас в цьому не переконувала місцева влада!

  А на рахунок “хто є хто, і кому хто сват, брат, тесть, теща і кум” то най шановний “Анонім” скаже: про таке:
  “За даними Єдиного державного реєстру, засновником ТОВ “Рембуд-транс” є депутат Хмельницької міської ради Сергій Мандзій. Керівником цього підприємства зазначається тесть Мандзія Микола Щерба.”
  Хто теща засновника “Рембуд-транс” і дружина керівника! І чи зміг би хтось просто так переотримати дозвіл на перевезення!

  Так що шановні місцеві депутати та влада щось треба і в собі міняти, а не жити за рахунок пасажирів та населення!, та не бути пристосуванцями на свою користь!

 6. Депутаты рулят!!! Хотят опять переизбираться???? Они же только дерибанят все!!! В новом созыве должны быть новые депутаты и желательно не бизнесмены и не бизнесменские слуги!!!

 7. Тільки що прочитав ці репости, а тому скажу кілька слів від себе. Я родом з Хмельницького, тут виріс і тут живуть мої радні. У мене є такий же бізнес, але в одній із східних областей. У нас кожен перевізник обслуговує кожен конкретний маршрут, але…… у вас бардак набагато менший, ніж у нас. По перше, є соціальні маршрути, яких немає майже ніде і які возять людей безкоштовно. По друге. у мене водії зберігають машини біля свого дому, а зранку проходять медика і механіка на “руїнах) рядянського АТП, яке колись розікрали. У вас же такого немає. Скажу чесно, мені це дешево і вигідно, але….. Наскільки я розумію. сталась ДТП. де постраждали люди, це біда, але ж ДПТ стаються кожен день. А про заробітки скажу, зараз їх немає, подивіться на курс долара і вартість не тільки дизпалива, а і запчпстин. Так що цініть те, що маєте, принаймні саме так я сказав сьогодні, перед видїздом. своїм родичам.

  • Как же вы задолбали с Фразой “ДТП стаються кожен день”… Вот потеряй так близкого в таком ДТП, и я посмотрю как ты запоешь, Демократ ты фигов…

 8. Я працюю у цьому бїзнесі три роки два з яких у цих підприємсивах .якщо їх можна так назвати .умов немає .медик і механік це формальність ніхто ні на кого не дивиться 80 гривень у день і поїхав.заключив договір з цим підприємством машину віддав в оренду .але сплачую податок за себе і водія 1200грн у місяць 2400 за маршрут разом 3600.алеж машина в оренді повині сплачувати мені за оренду .і таких машин є 200 а тепер порахуйте .яке процвітаюче підприємство на цьому болоті .розігнати треба всіх і працювати як раніше баз Мандзія і Кузьміна.

  • Не смешите, это вы платите столько предприятию за обслуживание и парковку в месяц, а выручку ежедневно забираете ВЫ, а выручка по-бедному в ДЕНЬ 450-550грн, А учитывая, что у Вас три автобуса на козырных рейсах и того больше.. Да, раньше было проще работать ,но сейчас такие требования государства – предприятия !!! никуда не деться, пишите Яйценюку- требуйте!

 9. Своя рубаха ближче до тіла!

 10. забрали в тестя, віддали зятю. круті зміни від Чернилевського і коиманди

 11. Да ! Зміни настільки круті , що вже плакати усім хочеться від таких ЗМІН!!!!!!!!!!!!!!!

 12. а навіщо система , ломати не строіти! нехай хто , що хоче той робить, заводи робочим, землі крестьянам!!!

  • Бляха муха, где Вас понабрали))) таких умных… Вот посиди ты с моё на судах, наслушайся сколько они нарушений делают, тогда разглагольствуй… Не в системе дело а в том кто в нее попал… Попал тот кто всю жизнь разводил свиней, а тут вдруг решил заниматься перевозками… Вывод… Кто Блин дал ему возможность это делать – КУМ, Брат и сват!!!!

   • Алина, примите мои соболезнования, но вы слишком агрессивно настроены, поверьте, сколько стоило труда и нервов открыть и пройти тендер “Купаве”, Манзий никакого отношения к Купаве не имеет, Купава орендует у него базу, А Стецюк П.С. граммотный человек технически и в автоперевозках, у него до этого работала успешно Купава. Как всегда в нашем государстве меняются законы и пришлось закрыть Купаву, а потом опять поменялись требования к автоперевозкам и Стецюку сами же перевизники предложили снова работать, но уже на новых условиях. Петро С. изучал опыт работы по всей Украине, где были уже все эти предприятия. Но вот автоинспекции такой подход не очень устраивает -так были лицензии на каждый автобус(побольше штрафов и лишений), а здесь одна на целое предприятие, взять то нечего, да и Стецюк с ними давно в контрах, хотя с ними можно было подружиться, но опять же – политика – разные партии и интерес..

    • “граммотный человек технически и в автоперевозках”, “Петро С. изучал опыт работы по всей Украине” – что вы за фигню несёте.
     грамотный и опытный НИКОГДА не согласиться обслуживать маршрут аварийно небезопасный, НИКОГДА не отправит на маршрут технически неисправный автобус, НИКОГДА!
     Поэтому лучше молчите, уважаемый ЭтоЯ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.