Суд відібрав ліцензію у хмельницької “Купави” на пасажирські перевезення

Колегія суддів Вінницького апеляційного адміністративного суду повністю задовольнила апеляційну скаргу Управління Укртрансінспекції у Хмельницькій області щодо анулювання ліцензії на перевезення пасажирів хмельницькому перевізнику ПМП “Купава”.

Таку постанову ухвалив вінницький суд 22 грудня цього року.

doc

Також апеляційна інстанція скасувала постанову Хмельницького окружного адміністративного суду від 28 серпня 2014 року, якою Укртрансінспекції було відмовлено у задоволені позову.

У коментарі “Незалежному громадському порталу” власник “Купави” Петро Стецюк заявив, що готує касаційну скаргу до Вищого адмінсуду України на рішення апеляційного суду.

Довідка НГП. 11 червня в Хмельницькому у мікрорайоні Лезневе маршрутка, яка виконувала рейс за номером 9, з’їхала з дороги у річку. У результаті дорожньо-транспортної пригоди на місці пригоди загинув 74-річний пенсіонер, а через тиждень у лікарні помер інший пасажир. Ще близько 30 людей, які їхали в автобусі, отримали забої та переломи.

Автобус №9, який допустив ДТП, їздив за маршрутом, належить малому приватному підприємству “Купава” (очолює підприємство Петро Стецюк). Загалом “Купаві” належить десять пасажирських маршрутів Хмельницького: 1, 9, 18, 24, 24а, 27, 35, 41, 46, 46а.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. на силу

 2. Господа журналисты… А можно об этом писать как то понятно для людей… Ну написали бы… “Теперь ПМП Купава не сможет заробатывать на смериях хмельницких жителей”.. Или еще что то…

 3. Шановні дописувачі, скажіть будь ласка, кому від цього краще? На мою думку, потерпілих у цій аварії місцеві “бізнесмени і політикани” розвели “як котят”. А рішення суду політичне, це я Вам кажу як людина, яка має відношення до правосуддя.

 4. Просто ЧУДОВО !!!
  Водію,котрий вчинив жахливе ДТП,дали 6 років.Зношений транспорт,людський фактор,аварія.чиєсь життя…вічна пам`ять.
  А що далі? армій

 5. -ський принцип “скоїв один-відповідають всі” ?
  Закрили підприємство-купа людей залишилась без роботи.Подарунок до свят,мабудь.І куди податися решті работяг?
  мабуть чекати,поки хтось новий посуне оту Купаву нещасну,і почне налагоджувати все з нуля.Звичайна сутичка бізнес-інтересів,як “наверху”,так і тут. І що воно дасть?
  згадується промова: “Відомий чорт краще невідомого”……..

 6. нащо ти це пишеш місцевий анонім?
  скільки людей ппрацювало в Манзія на Купаві?
  все угоди про спільну діяльність і розвод бюджету. гроші готівкою в конвертах.
  не буде манзієво-кузьмінської корупційної Купави. Люди – водії і перевізники будуть працювати з іншими.

 7. Знаете что умники… Вы достали! Водитель наделал делов не на 6 лет а на все 8-10… Это я Вам как участник судебного процесса говорю… А Купава и Стецюк – безнравственные бессовестные люди! Их нужно закрыть потому что “боков” у них больше чем у кого либо… Закройте все для себя эту тему. И хватит разглагольствовать! И без Вас люди добьются того что по городу нормальные автобусы станут ездить! поняли!!! Димагоги, блин!

 8. Дурня це все. Одна проблема, купа людей може залишитись без роботи. Всі говорять про Мандзія і Кузьміна, а ви поїдьте на їх територію і подивіться умови, які вони створили. А після цього поїдьте на Електротранс, до Довганя(колишній начальник УДАІ області, який цілий блок оформив на підставних осіб) і Хмельницьке таксі, а насправді бізнес голови апеляційного суду області Ковтуна, теж оформлений на підставних осіб. От тоді зможете порівнювати. І щось ніхто не говорить про те, що Хмельницьке таксі (Ковтун) брав з мене гроші не тільки за маршрут, а і за “судові рішення”, коли їх не допустили до участі в конкурсі.

 9. Я сам їжджу в Мороза (Хмельницьке таксі, бізнес Ковтуна), так він з нас бере гроші і на суди. Немає справедливості.

 10. Нічого не змінилось,багаті збагачуються,бідні плачуть! А ці Мандзіі кишені набивають!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.