Громадські ради і ради Майданів йдуть паралельним шляхом, але стиль діяльності – різний

Голова Громадської ради при Хмельницькій обладміністрації Юрій Рєзніков висловив своє бачення розвитку громадських організацій у нинішніх реаліях.

«Громадські ради при адміністраціях, як правило, вивчають проблему, обговорюють та приймають рекомендаційне рішення, яке надсилають до органу державної влади. Влада розглядає і може знайти мотивацію не враховувати його у своїй роботі.  Для її переконання Громадській раді потрібен час та зусилля.  Тобто, за такої схеми проблеми вирішуються досить повільно.

Майданівці ж діють за іншою схемою: приймають рішення і йдуть «дотискувати» владу силою (баки для сміття, люстрація і т.д.).   Хоч питання вони можливо ставлять не такі глобальні, але вирішують їх значно оперативніше».

«На сьогоднішній день, коли йде явна пробуксовка реформ, не відчувається натяку на зміни, коли  нам, жителям біля ХАЕС відмикають світло, а окупантам до Криму його поставляють (за поширеною ЗМІ інформацією Міненерго) бо там привабливі ціни… такі напівсилові рішення та організації дуже навіть потрібні» – зазначає громадський діяч.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Правильно.
    Без народної люстрації і сміттєвих баків Україні не обійтися!!!
    Рада ГО “Хмельницький Майдан” рулить!!!

    • Як ви вже всім остохреніли. Люстратори чортові. Вєе вас скоро люди запхають в ці баки.

  2. Согласен с анонимом.Все,что делается через жопу,рано или поздно этой жопой окажется.В нашем случае-уже.

  3. громадську раду вже розігнали

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.