Хмельницький НОК визначив найкращих спортсменів і тренерів області у 2014 році

Хмельницьке обласне відділення Національного олімпійського комітету України визначило найкращих спортсменів і тренерів Хмельниччини у 2014 році.

За версією хмельницького НОКу, кращою серед жінок стала Галина Пундик (Нетішин), яка виборола бронзу на Чемпіонаті світу та Європи з фехтування на шаблях в команді серед жінок у складі збірної команди України; серед чоловіків – 19-річний Павло Алтухов (Хмельницький), який зайняв 4 і 5 місця серед чоловіків на чемпіонаті світу і став бронзовим призером молодіжного чемпіонату світу в каное – одиночці.

Заслужений тренер України Валерій Вікторович Штурбабін (Нетішин – наставник фехтувальників-шаблістів Галини Пундик, Ольги Жовнір, Ірини Щукли (медалістів світових та європейських чемпіонатів)) та заслужений тренер України Сергій Леонідович Жиляєв (м. Хмельницький-наставник веслувальників-каноїстів Павла Алтухова і Дмитра Янчука (медалістів світових та Європейських чемпіонатів серед молоді) визнані найкращими тренерами.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Хохлы – потомственные рабы , участь раба – жрать химию т.е. -быть спортсменом . Так называемый тренер – Мацьоха /специалист по химии/ , так вот это чмо гордится тем , что ни одной книги в своей жизни не прочитал .

  2. Каждому свое! Досягни того,що зробив Маркович. Навіть можеш це зробити з хімією,або без. Якщо говорити конкретніше,то все пишуть такі мразі як Кучер Льонька. Він знаток всього,в очі хвалить ,а поза очі Марковича готов в асфальт закатати. Нехай трахається зі своїми дошками Євмінова,непризнаний майстер!

  3. Україна має тільки двох олімпійських чемпіонів,і їх підготував Михайло Маркович Мацьоха! Що ще можна сказати? А ті,що критикують нехай вдавляться!

  4. Виталик! уСПОКОЙСЯ! Мацеха-человек с большой букви!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.