Хмельницький виконком відрапортував про ліквідацію півтисячі сміттяєзвалищ

Цього року у Хмельницькому комунальні служби ліквідували 493 стихійних сміттєзвалища. При цьому за засмічення території були складено 51 адміністративний протокол.

Ці дані були оприлюднені на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Після оголошення цієї статистики перший заступник міського голови Олександр Вінніков заявив, що вважає роботу з боротьби з засміченням міста незадовільною і запропонував переймати досвід у Львова та Черкас.

«Минулого тижня проводився семінар у Львові щодо профілактики поводження з твердими побутовими відходами. Найближчим часом проведемо нараду щодо обміну досвідом», – пообіцяв він.

Деякі сучасні підходи до сміття у Хмельницькому вже впроваджуються. У березні-жовтні цього року за кошти фонду охорони природнього середовища організовано збір енергозберігаючих ламп, термометрів та батарейок. І 26 листопада понад 2 тис. ламп, 175 термометрів та 180 кг батарейок передано до Києва для утилізації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Всі розуміли що в місті відбуваеться окозамилювання , але все одно голосували за Мельника , він вже й ніби не мер ,але традиції все одно залишилися .Усе треба міняти КАРДИНАЛЬНО , місту потрібний реальний розвиток . Треба хорошого порядного мера , а краще мершу…

    • Не надо бросать мусор где попало, не надо будет убирать. Воспитывать надо себя и своих детей. В подъезде все стены разрисованы, лифт обписяный. Кто виноват? Наверное чиновники, пришли нарисовали и обписяли. Такие мысли хорошего государства не построят. Это ж к каждому надо приставить уборщика. А кто будет уборщиком?

  2. А що заважало , цьому старому пердуну-Віннікову, останніх 15 років навести порядок по стихійних сміттєзвалищах?

    • И оскорблениями тоже хорошего государства не построишь. Государство – это люди. Если оно состоит из злобных, завистливых, неблагодарных, алчных людей – такое будет и государство. В нас во всех подогревают чувства ненависти, а мы ведемся. В таком состоянии, как правило совершаются ошибки. Кому-то это надо. Это не патриотично и глупо.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.