Прокуратура через суд вибила комунальний заклад, який продали за заниженою ціною у кілька мільйонів

За позовними вимогами прокуратури Хмельницької області в інтересах обласної ради Господарським судом визнано недійсними біржову угоду і договір купівлі-продажу комплексу будівель і споруд табору праці і відпочинку «Перлина Поділля» загальною площею понад 1400 кв. метрів.

Як повідомляє прес-службі облпрокуратури, зазначений комплекс розташований у межах Національного природного парку «Подільські Товтри».

Підставою для пред’явлення позову стали результати проведеної прокуратурою області перевірки додержання законодавства при розпорядженні комунальним майном територіальних громад.

Встановлено, що на аукціоні з продажу табору праці і відпочинку одному із ТОВ було занижено реальну вартість вказаного майна на майже 5 мільйонів гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

 1. ГОЛОВНИЙ “ЕКОЛОГ” ОБЛАСТІ ПОШКІБАЄ ПОТИЛИЦЮ. ВЛЕТІВ!!

 2. Ну от, в колишнього головного екологічного інспектора забрали один із об’єктів, який він “прихватизував”. Ну, принаймні хоча б понамагалися це зробити, бо як воно буде далі – невідомо…
  “Прихватизував” пан Гуменюк той санаторій, ще будучи гендиректором ярмолинецького СЗАТ “Агропрод-ЗПТ”. Саме цьому підприємству належало приміщення павільйону кліматолікування у смт. Сатанів, яке потім стало відомим санаторієм “Поділля Перлина”. Так от, Гуменюк, користуючись своїм службовим становищем, продав приміщення площею 1513,6 кв.м своїм донечкам Альоні та Ірині усього за 73 626,39 грн. От “заботлівий папа” який, усе діткам, усе в сім’ю.
  Після приходу до влади Партії регіонів, Василь Степанович просуває “смишльоного товаріща” Гуменюка в екологічну інспекцію. Бо ж уже поклав око і на ставки, і на береги Дністра. Гуменюк в Рудківцях будує ще один комплекс відпочинку – “Батьківська хата”, яку оформлює на дружину. А поряд ще й зводить дачку для Ядухи та інших обласних високопосадовців. І усе в межах закону, бо ж дозволи на будівництво в природоохоронній зоні підписує сам “смишльоний товаріщ” Гуменюк. Які там закони, аби ж “родині” було добре… Дасть Бог, і до тих об’єктів теж колись доберуться.
  До речі, Перлина Поділля ще й претендувала на те, аби мати власний бювет з мінеральною водичкою. Власне, свердловина уже є, Гуменюк, не дивлячись на заборони навіть тодішньої влади (бо це вже була ну зовсім наглість, яку навіть регіони пропускати не хотіли, принаймні документально, хоча й робили вигляд, що не бачать, як свердловину таки бурять), таки її пробурив, завдаючи цим величезної шкоди, яка призводить до виснаження та забруднення унікального родовища. Але хіба екологічному інспектору це про щось говорить… Подумаєш, виснаження там якесь, головне у мене буде свій бювет (міщанство, що тут скажеш…). Так от, тепер ось ту незаконно вириту свердловину ще й треба було узаконити. Саме просити про то депутатів їхав Віталій Васильович на останню сесію обласної ради. І так хвилювався, так підшуковував потрібні слова, що то ж для діточок він старється, для пенсіонерів, які там відпочивають, а не для себе, що аж не побачив бабусі на пішохідному переході. І це треба такій прикрості статися, щоб її роздусити просто за кілька метрів від хмельницького “білого дому”…. Ігор Добжанський, екс-голова Волочиської РДА навіть тоді просив депутатів посочувствувати товаріщу і таки узаконити йому свердловину. Які ж ми такі сочувствующі… Подумаєш, бабусі вік вкоротив, так же ж дуже хотів свердловинку діткам, понімаєтє… До речі, кримінальна справа по цій справі теж десь там “заглохла”, бабусю поховали і забули. Подумаєш, якась там бабуся, тут у людини он бізнес по швах тріщить, а ви про якусь бабусю згадуєте…
  Тоді рішення по свердловині відправили на довивчення. Кажуть, на цій сесії знову будуть розглядати. Отак і живемо…

  • це не ця перлина поділля . У Гуменюка в Городоцькому районі, а цей табір в Чемеровецькому районі

 3. От молодці,а скільки ще не забрали? Скільки людині потрібно? З собою на той світ,ще ніхто нічого не забрав,а тут на землі хапають і хапають. Так само і Гончар. Подивіться скільки ларьків “фруктового раю”. Люди добрі! Ми всі розуміємо що Гончар бізнесмен,але простій людині дуже складно один поставити в місті. Коли ви вже наістеся? Нічого не змінюється! Якщо ти бізнесмен,я ніколи не повірю в те,що прийшовши на посаду цей посадовець не буде лобіювати свої питання, на жаль !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.