Сергій Мельник вже не мер Хмельницького

На сьогоднішній позачерговій сесії Хмельницьгої міської ради міський голова Сергій Мельник склав свої повноваження.

Нагадаємо , що на позачергових виборах він був обраний народним депутатом по 187 округу. Згідно з законом про статус народних депутатів, Сергій Мельник не має права поєднувати інші посади.

“Перше засідання Верховної Ради умовно призначено на 27 листопада. Тому нам дали п’ять днів, щоб врегулювати всі питання з посадами”, – зазначив новообраний народний депутат.

Фото Афіни Черкезової

Фото Афіни Черкезової

Дострокове припинення повноважень Мельника підтримали 48 депутатів. На прощання обранці нагородили колишнього мера Почесною грамотою міської ради I ступеня “за вагомий внесок в розбудову міста та покращення добробуту містян”.

“Моїми головними завданнями у новій раді вважаю реформування місцевого самоврядування, комунального господарства. Створення вертикальні та горизонтальні інструменти керування державою. Думаю, шо громада на місцях буде більш ефективно використовувати кошти, тоді і платникам податків буде легше пояснити, що треба платити. Моє завдання – забезпечити ефективне використання цих коштів”, – заявив Сергій Мельник.

Відтепер виконувачем обов’язків міського голови Хмельницького є секретар ради Костянтин Чернелевський.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

  1. Сергій Іванович в добрий путь! Благословінь від Господа! Пам’ятайте, початок мудрості – страх Божий! Бійтесь Бога – керуйтеся заповідями і НЕ ВПАДЕТЕ!!!!

  2. Ура!!! Насилу виперли!!!

  3. Такі да! Ура! пішов! Для себе зробив все,просто молодець Сергій Іванович! Втік вчасно! Забрати ще тих Вінників,Черевченків і Давиденків! Головні хабарники! І хабарниця!

  4. Ні, це ще не все.Найблищим часом знімуть недоторканність, розпочнемо справу по розкраданню, от тоді буде ВСЕ !

    • Даремні надії. Депутати аж ніяк не позбавлять себе недоторканості. Адже це питання кандидати обіцяли вирішити на першому пленарному засіданні. Але цього не станеться. Казатимуть що ще потрібні уточнення. Коли це буде зроблено – залишиться загадкою. А там нові позачергові вибори і т. д., і т. п.

    • Ти спочатку зі стільця злізь чи з ліжка, а потім справи розпочинай по розкраданню, “деятель”.

  5. так теперь желающие есть и их много столько кандидатов на посаду будет))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.