У Кам’янець-Подільському районі займуться утилізацією пестицидів

Таке рішення прийняла комісія з питань ТЕБ НС при райдержадміністрації. Перший заступник голови РДА Анатолій Кріль запропонував внести пропозицію до сесії районної ради щодо розроблення та затвердження програми  на проведення додаткових робіт по утилізації пестицидів, які можуть виявити на території району.

Подібні заходи по виявленню і утилізації пестицидів на Кам’янеччині вже здійснювалися. Раніше на території району діяла відповідна програма утилізації пестицидів, однак термін її реалізації закінчився. Питання актуальне, оскільки тонни непридатних або заборонених пестицидів та інших отрутохімікатів, що залишились в Україні ще з радянських часів і які використовуються в сільському господарстві, небезпечні для здоров’я населення і загрожують довкіллю.

Через незадовільні умови зберігання токсичні пестициди потрапляють, зокрема, до водних джерел і повітря, що підвищує ризик отруєння для людей і тварин. Саме тому для  їх знищення створюється ряд державних програм. Обговоривши питання, члени комісії вирішили затвердити таку програму на місцевому рівні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.