Замість новорічних подарунків – одяг воїну АТО

У Новій Ушиці працівники райдержадміністрації  відмовились від придбання новорічних подарунків за  профспілкові кошти.

Натомість чиновники вирішили спрямувати зекономлені кошти на підтримку військовослужбовця Збройних Сил України – жителя району О.Остаповича. Незабаром він повернеться до виконання обов’язків у зоні проведення антитерористичної операції.
Загалом на суму 2,6 тис.грн. було придбано і передано військовослужбовцю комплекти термобілизни, берци, теплий одяг.

Крім адресної допомоги воїну АТО, новоушичани долучаються до благодійних акцій на підтримку наших бійців, збирають та доставляють на схід вантажівки з продуктами тощо. Новоушицька районна спілка ветеранів Афганістану ініціювала збір коштів «На підтримку Збройних сил України». На зібрані кошти для земляків – учасників АТО купують бронежилети, каски, спальники, взуття, камуфляжний одяг та інш. Подібна адресна допомога ще більше гуртує громаду, додає надії і впевненості нашим воїнам-захисникам.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Вони звичайно молодці, але як на 2600 грн. можна купити “комплекти термобілизни, берци, теплий одяг” якщо одні хороші берци коштують 4500грн???

  2. Все потрібно. І дітям подарунки потрібні. Свято не заборонили. Не смішіть людей. Волонтери вже втомились.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.