Порошенко нагородив орденом аграрія-регіонала з Хмельниччини

Президент України Петро Порошенко присвоїв ордена “За заслуги” І ступеня директору товариства “Святець” (Теофіпольський район) Василю Мастію.

Про це зазначається в Указі глави держави про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу.

Орден присвоєний “за значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства”.

Як відомо, Василь Мастій є депутатом Хмельницької обласної ради та членом Партії регіонів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 18

 1. З приходом “нової” влади не змінилося нічого. Окрім того, що Крим не наш, йде війна на сході держави, зростають ціни. Третьму Майдану бути.

  • Бо Революції треба доводити до лоґічного кінця, а не зливати їх після апогею.

 2. Чекали нового , а вибрали те саме, нагороджуе риг ,вугiлля будемо купувати в Росii,набрав у партiю перекрашених,дарма люди гинуть,ганьба!!!

  • Бо то вибір не активної меншості пасіонаріїв з Євромайдану, а вибір інертної більшості з дивану, які кліпали 5 канал, плюси, інтери та інші промивачі мозку. Демократія вона така.

 3. Щеб Ядусi такий самий

 4. МАЙДАН -третiй раз на однi i тi ж граблi? Це вже занад-то, краще вже в Гондурас…

 5. не головне хто підписав, а хто подав. ми свободівці все правильно робимо.

 6. дурню ти. причому реально дурень. подання на нагороди підписуються за три місяці до свята. подання подає нагороджувальна комісія.

 7. хто знає Мастія скаже, що ніякий він не регіонал. це господар і патріот. нагороду він заслужив.

 8. а склад комісії по нагородах хто очолює???

  • Той мастій друган бувшого ізгнаного голови красилівської Районої ради Х. друзяки постарались.В Раду пролетіли то давай медалі чипляти.

 9. той мастій є друганом ізганого бувшого голови Красилівської Районої Ради Х. В Раду на віборах вони пролетіли давай медалі чипляти.

 10. А склад комісії очолює Стебло,от і маємо суттєві “зміни”. Що вона розуміє? Тільки піариться.

 11. Мастій нормальний, зрозумійте це нього порядок в господарстві

 12. Порядні за риг не голосують як твій мастій. орден галищук відячив за вибори.Факт.Хоч таким чином ,ніж в прольоті.

 13. Якщо Віталій видалє коментарі… Що ж напишу ще раз щоб читачі знали- комісію очолює Стебло. А подання на АПУ підписує Симчишин. То, що, є зміни в державі, є зміни в області? Ні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.