Чиновники, що обіймають декілька посад, або економія по-кам’янецьки (Відкритий лист працівника одного з підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради)

Ми живемо в доволі важкий час, коли кожна копійка бюджетних коштів на вагу золота. Державна казна порожня, а люди зі своїх мізерних запасів намагаються і справно сплачувати комунальні послуги, і допомагати армії, і виживати.

Та чи все зроблено для економії чиновниками? На жаль зацікавившись цим питанням ми побачили, що економія є лише на папері. У міській раді Кам’янця-Подільського з 2012 року ряд чиновників займають по декілька посад та отримують непогану надбавку за це. Раніше були управління тепер стали департаменти. Департамент містобудування та архітектури має у своєму складі одне управління, яке має 3 відділи (Відділ територіального розвитку та містобудівного моніторингу, Відділ дизайну міського середовища та реклами, Службу містобудівного кадастру). Найцікавіше, що заступник директора Департаменту є начальником управління.    (Філіпчук Євген Петрович) – тобто отримує подвійну зарплату.

Департамент житлово-комунального господарства має у своєму складі три управління:

–                    Управління житлово-комунального господарства:  житловий відділ, відділ розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

–                    Управління благоустрою: відділ благоустрою, відділ пасажирських перевезень

–                    Управління економічного аналізу та бухгалтерського обліку: відділ економічного аналізу, відділ бухгалтерського обліку, сектор супроводу

Цікавим є те, що в директора департаменту є три заступники,  які паралельно є начальниками управлінь (заступник директора департаменту, начальник управління Свирида Олександр Григорович, заступник директора Департаменту, начальник управління Коляда Ніла Павлівна, заступник директора Департаменту, начальник управління Гаджук Світлана Іванівна). В них є шість заступників які є завідувачами відділів (заступник начальника управління, завідувач відділу Слободян Валерій Павлович, заступник начальника управління, завідувач відділу Балаиюк Віктор Іванович, заступник начальника управління, завідувач відділу Боднар Олександр Анатолійович, заступник начальника управління, завідувач відділу Дергунов Сергій Никифорович, заступник начальника управління, завідувач відділу Копачинська Таміла Михайлівна, заступник начальника управління, завідувач відділу Булик Оксана Іванівна). В чотирьох із них є ще й заступники.

Крім того є відділи, які складаються лише з посади завідувача відділу (відділ розвитку ОСББ, відділ економічного аналізу).

В цьому департаменті 13 посадовців отримують вищі зарплати.

В межах міської ради це не менше 100 тис. грн.. в рік.

Така ж ситуація в усіх департаментах. Це говорить про те, що міські чиновники економити на собі не хочуть, а от відправляти людей в неоплачувані відпустки їм сумління дозволяє.

Тобто за так званим скороченням штату скорочення посад не відбулось, і це в такий складний для України час, коли всі мають рахувати кожну копійку.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

 1. Якийсь бред. Це часом не “народ україни” уграк писав? Суміщення посад не значить подвійні зарплати, для цього все передбачено в законодастві. Та й зарплати у тих чиновників мінімальні. Знайшли де шукати. Ви подивіться хто заважає підприємствам працювати, хто їх давить. Нам потрібні підприємства, щоб виробляли продукцію, робочі місця. А податкова їх душить!!!!!! Перейміть європейський досвід. Там податкова допомагає, консультує, супроводжує. Там рай для розвитку підприємництва, для створення робочих місць. Держави багатіють в таких умовах. А в нас тільки роблять з кожного злочинця. Вичавлюють що можна і не можна. Чим більше розкриють злочинів ти краще працюють, значить чим більше злочинів тим краще! Повний абсурд! Замість того щоб вчити народ жити по закону як в як Європі, тільки й чекають щоб хтось помилився щоб зробити з нього злочинця! Яку країну будуємо????? Всі не виїдуть! Для своїх дітей і онуків будуєте країну страху! Для них знайдуться сильні дяді, які будуть з них вичавлювати все! Невже не краще побудувати людське суспільство для всіх? Цивілізований світ давно зрозумів, що будуючи вовчі закони, діти і онуки тих хто їх будують перші ж і постраждають!

 2. Згоден абсолютно! І коли хочемо проводити скорочення чиновників потрібно одразу відмовлятись від виконання окремих функцій (або обсягу виконання певних робіт). А те що ми маємо сьогодні – в першу чергу винна верховна влада а в дру ми – бо її обрали. Чиновник теж людина, в нього є діти і йому потрібно десь працювати. А на рахунок заробітної плати то її у середньостатистичного державного службовця просто не має – а те що дають це допомога “ЩОБ НЕ ВМЕРТИ” . До відома заробітна плата голови РДА, стаж роботи якого на державній службі до 5 років складає 2500 грн. (хочете вірте, а ні перевірте – я це точно знаю). А решта за мінімальну зарпл… допомогу “щоб не вмерти” – купує бумагу, канцелярію та оплачує інтернет. І якщо хтось думає що держслужбовцям платять, то нехай і думають що вони працюють.

 3. А автор статті – просто безграмотний, абсолютно не компетентний
  і дивує те, що стаття розміщенна на поважному ресурсі!

 4. З точки зору законодавства хрєнь повна. Абсолютне незнання системи оплати державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
  Хоча для Кам’янець-Подільської міської ради порушити щось із законодавства це як цукерку з’їсти.

 5. В стране объявили запрет на проверки. Но наших налоговиков это не касается. Такое впечатление что они решили добить тех кто еще работает, рубят сук на котором сидят, уничтожают курицу, которая несет яйца. Ничего у них не изменилось, никаких условий для развития предпринимательства они не создают, наоборот! Методы старые, ведущие в тупик. Нужны молодые прогрессивные люди, которые умеют думать а не давить!

 6. Шановний працівник одного з підрозділів Кам’янець-Подільської міської ради своєю статтей ти ще раз довів що бюджет даремно витрачає кошти на працівника який не розуміє елементарних речей. Ти в черговий раз довів, що не відповідаєш займаній посаді. Звільни місце для інших молодих розумних людей, які будуть працювати на благо громади, а не просиджувати штани!

 7. брєд повний, якщо вираховувати зарплату по цій системі, то в хмельницькому головний архітектор має отримувати 3 зарплати – як начальник управління архітектури та містобудування, як головний архітектора міста і як заступник директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів, але отримує ж 1 всього )) НГП для чого ви це публікуєте ?? це дурня

 8. Автор однозначно дибілуватий! І абсолютно не має поняття в шкалі оплати так званих “чиновників” 🙂

 9. Отак!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.