Дорожньо-комунальні організації Хмельниччини не готові до зими – ДАІ

У 17 областях України дорожньо-комунальні організації не готові до роботи у зимовий період. 

Як повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України, з 15 вересня по 12 жовтня ДАІ організувала і провела осінньо-комісійний огляд доріг. В огляді брали участь представники “Укравтодору”, “Укртрансінспекції”, місцевих органів влади, комунальних і залізничних організацій. Метою огляду була перевірка готовності до зими.

“Огляд показав, що дорожньо-комунальні організації не в повній мірі підготовлені до роботи у зимовий період. Найбільш критична ситуація спостерігається у Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Кіровоградській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій та Чернівецькій областях”, – йдеться у повідомленні.

Складна ситуація спостерігається зі створенням у дорожніх організаціях запасів паливно-мастильних матеріалів. Крім того, в ДАІ викликає занепокоєння стан спеціальної дорожньої техніки та складна ситуація з підготовкою вулично-дорожньої мережі до експлуатації у зимовий період.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.