50 кам’янчан з родин учасників АТО поїдуть на відпочинок в Словаччину

До Кам’янець-Подільського міського голови Михайла Сімашкевича звернулися представники міста-побратима Дольни Кубина (Республіка Словаччина) з пропозицією організувати відпочинок п’ятдесяти осіб родин учасників АТО.

Про це інформує прес-служба міської ради

«Приємно, що наші партнери не залишаються осторонь тієї біди, яку переживає Україна… Ті, кому ми довіряли, хто був для нас братнім народом – показали хто вони є насправді, розпочавши війну проти нас. Інші ж держави допомагають пережити весь цей жах, надаючи допомогу як речами, необхідними для військових, так і медикаментами, і навіть коштами», – повідомив міський голова Михайло Сімашкевич.

Представник Дольни Кубін пообіцяв, що це не буде одноразовою акцією, а після першого прийому, вони матимуть змогу прийняти другу таку ж групу.

Окремо місто-партнер оголосило про збір теплих речей та засобів гігієни для наших військовослужбовців, а також відкрило рахунок для збору коштів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.