9-й гуманітарний вантаж від шепетівських волонтерів

З настанням холодів перебування наших бійців у зоні АТО стає дедалі важчим. Одне із основних замовлень, які надходять з передової, це теплі речі, спальники, ковдри. Про винахід минулого – печі-«буржуйки», більшість лише мріють. На ділі проявили свою громадянську позицію шепетівські волонтери, представники “Самооборони”. Вони дев’ятий (!) раз вирушили на східні рубежі країни, везучи найнеобхідніше для наших воїнів-земляків. До місця призначання вирушили два автомобілі – один їхав через Луганську область, другий – через Донецьку.

Допомога була адресною. Бійцям вручили  передачі від їхніх рідних, а ще –при- везли буржуйки, 20 пристроїв для приготування їжі, які працюють від паяльної лампи, теплий одяг та взуття, спальні мішки, ковдри. Шепетівчани передали нашим захисникам сало, консерви, цигарки, каву, чай, засоби гігієни. Від підростаючого покоління – дитячі листівки та малюнки. Кожен такий вантаж, зібраний і доправлений волонтерами, додає сили воїнам, нагадує, що на малій батьківщині про них дбають, пам’ятають і дякують за щоденний подвиг.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.