Скаржинецьку школу відкриють 1 грудня

Очільники  Ярмолинецького району-голова районної ради М. Шклярук  спільно з т.в.о. голови райдержадміністрації А. Шутяком  провели робочу зустріч щодо завершення будівництва ЗОШ І-ІІІ ст. у с. Скаржинці з директором КП «Архітектурно-будівельне проектування» Хмельницької обласної ради В. Сельським  та представниками підприємства. Очільники району порушили питання щодо остаточного завершення будівництва школи та введення новозбудованого навчального закладу в експлуатацію.

Без перебільшення, на відкриття школи чекають і школярі, і їхні батьки. Для того, аби діти навчалися у світлих, просторих класах в сучасному, оснащеному відповідними комунікаціями приміщенні, приєдналися місцеві громади. Значну допомогу для швидшого завершення будівництва школи надали Скаржинецька сільська  рада, а також  жителі сіл Перегінка, Лехнівка та Скаржинці.

Наразі досягнуто домовленості про завершальні штрихи новобуду, і визначено дату відкриття: школу буде введено в дію з 1 грудня 2014 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. А почали її будувати на початку 90-х

  2. Не школа,а позорисько!

  3. Які знані люди,все про всіх знають,тільки Квасолю не сприймають. Він смішнуватий для директора департаменту.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.