У Хмельницькому люди збунтувалися проти нав’язування їм послуг державних банків

Проти примусового переведення зарплатних карток у визначені банки вийшли пікетники до Хмельницької облдержадміністрації. Більшість мітингарів назвалися родичами працівників держустанов.

Про це повідомляє ТСН.

Пікетувальники твердили, що робітників Хмельницької АЕС, військовослужбовців та чиновників змушують переводити зарплатні рахунки до державних банків. Люди обурені, що в них забирають право обирати, де зберігати свої гроші.

Також протестувальники нарікають на малу кількість банкоматів у державних банках, відсутність мобільних сервісів і загальний невисокий рівень обслуговування. З найбільшим острахом на протест виходили держслужбовці, бо бояться переслідування.

“Виходить, що нова влада діє тими ж методами, що і їх попередники, оскільки в часи попередньої влади усіх працівників переводили в банк, який належав сину Януковича”, – розповів активіст ГО “Автомайдан Хмельниччина” Сергій Світко.

“Є військова частина, 8-й полк спеціального призначення, ракетні війська, всіх переводять. Мого знайомого з 8-го полку перевели, усіх переводять в державні банки на обслуговування. Але це незручно. Реально незручно. Ні сім’ї, рідним гроші не перекинеш”, – обурювався один із військових.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. А що, в комерційних краще. Ось читайте відповідь від одного із банків: «…. з метою недопущення використання фінансової системи України для відмивання грошей і фінансування тероризму та врегулювання ситуації на валютному ринку України, Національним банком України була прийнята постанова Правління Національного банку України від 22 вересня 2014 року № 591 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України» (надалі -• «Постанова»). Зазначеною Постановою Національний банк України зобов’язав уповноважені банки обмежити видачу (отримання) готівкових коштів в іноземній валюті та національній валюті України з поточних та депозитних рахунків клієнтів.
  Таким чином, враховуючи встановлені НБУ обмеженнями та з метою сприяння стабільності банківської системи України і забезпечення розрахунків, банк пропонує Вам використати кошти на Вашому поточному рахунку наступним
  ЧИНОМ:

  1) оплачувати необхідні товари та послуги у торговельно-сервісній мережі, супер маркеті «ТАВРІЯ» (ковбаси ліверні в повному асортитимені) – в рамках встановлених Банком ЛІМІТІВ;

  Коли вже ці банки нажеруться ?

 2. мабуть то ПриватБанк збунтувався, а не люди ))

 3. Приватбанк не повертає кошти вкладників з Криму. Пропонують звертатися до суду, що розташований в м. Дніпропетровськ, бо там головний офіс, а не за місцем проживання вкладника, як це передбачено законом про захист прав споживачів. Тобто за ваші гроші покладені на депозит в Приватбанку вам пропонується їхати в Дніпропетровськ і судитися з ними за свої кровні. А як же право власності. Ганьба коломойському.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.