Про відкритість влади на Хмельниччині

В п’ятницю, 7 листопада, довелося прогулятися по владних кабінетах міста та області, просуваючи ідею започаткування Програми стажування на Хмельниччині від Асоціації випускників Програми стажування у ВРУ та ЦОВВ – ГО «Ліга інтернів».

Дуже приємно вразила надзвичайна відкритість нашої влади. Всього за одну годину мені пощастило потрапити на особистий прийом до голови Хмельницької обласної ради Гончара Івана Ярославовича, першого заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Симчишина Олександра Сергійовича та секретаря Хмельницької міської ради Чернилевського Костянтина Івановича. Кожен із високих чиновників приділив мені час та уважно вислухав пропозиції. Я чи не вперше був справді гордий за нашу владу. Мабуть, саме такою відкритою вона має бути завжди.

Сподіваюся, що нам таки вдасться спільними зусиллями започаткувати на Хмельниччині ефективну Програму стажування, яка надасть молоді можливість долучитися до розв’язання нагальних проблем міста та області.

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Олександр Романюк

Олександр Романюк

Регіональний експерт аналітичної групи "Левіафан", Центр Продажу Квартир Professional, Асоціація випускників Програми стажування у Верховній Раді України та центральних органах виконавчої влади – ГО «Ліга інтернів», Email: romool@i.ua
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. напевно ти такий самий тупоголовий свободівець що так хвалиш цей мотлох

 2. правду пише. я до голів адміністрації не міг попасти по півроку, а до Симчишина попав в перший раз. в нього велика черга, але попав з першого разу.

  • И что?!!! Украл время!!! Если в день 10 таких интернов решит прогуляться по кабинета первых людей, себя показать.. ахинею понести, что будет?

 3. и какого х..я ты там забыл? ну пришёл к ним и что ну поговорили и что? ты баран ещё.. послушали тебя дыбила и отпустили с Богом…
  лох ты молод ещё

  • Це вже починаються місцеві вибори.

    • свобода пролитіла по Україні той ще і на місцевих пролетить .неадекватів треба тримати по далі (бо говорити і робити конкретні справи це різні речі

     • Особливо таких як ти треба у владу. Таких,які писати без помилок не вміють))))

  • Лайдак терешовецкий лучше грецкого ореха насобирал в селе и сдал, то может валюта в страну пришла бы, польза есть. Все пронырливые селяни хотят пи…дежом в теплых кабинетах заниматься, с умным видом, и деньги грести патриотично

 4. Роман, а Ви розумієте, що таке влада? Який у Вас досвід роботи? Не буде відповіді, то 2 варіанти: 1) фейкова і стор і автор; 2) абсолютно далекі від того шо пишете.

 5. от думаю чого ми так живемо? а хіба можна з такими дебілами жити краще? людина написала свої враження від посадовців, її нізащо обматюкали, обізвали, приплели політику. дебіли лікуйтеся.

 6. нормально написав

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.