Підприємства Хмельниччини відправлять воду для бійців АТО

Наступного тижня з Хмельниччини в зону АТО має вирушити  вантаж з питною водою.

Як повідомила НГП заступник директора департаменту агропромислового розвитку Хмельницької ОДА Лариса Молчан, двадцять тон води буде видобуто підприємством ДОЧ ЗАТ «Оболонь» – «Красилівське», розлито в пластикові пляшки, повантажено в рефрижератор і відправлено до військової частини на Сході України. Звідти воду розподілять на блокпости.

За її словами, видобуток та доставка води буде профінансована підприємствами Хмельницької області. Сама вода обійдеться в 51 тис. грн., а доставка коштуватиме ще близько 10 тис. грн.

Про поставку води Хмельниччину попрохало Міністерство аграрної політики на замовлення міністерства оборони. Але підприємства і мешканці Хмельниччини допомагають армії не лише на прохання. Лариса Молчан розповіла, що всі районі області регулярно відправляють вантажі для бійців в зону АТО. Одні кожного тижня, інші через два тижня, в залежності від розміру автівки.

На фронт неоголошеної війни їдуть в основному теплі речі, оптика і прилади нічного бачення. Потреба в останніх зросла, коли світовий день почав скорочуватись.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.