На Хмельниччині видано стотисячну зарплатну картку ПриватБанку

У Хмельницькій області вже більше ста тисяч працівників отримує зарплату в банкоматах ПриватБанку. Вчителька математики місцевої школи № 1 Людмила Павлівна Дем’янчук отримала до неї пам’ятний диплом і смартфон у подарунок.

Загалом на Хмельниччині майже три тисячі користувачів зарплатних проектів ПриватБанку. Це організації різних форм власності – як бюджетні, так і комерційні.

– Я давно користуюся послугами ПриватБанку: регулярно сплачую за комунальні послуги, поповнюю рахунок мобільного телефону, а нещодавно ще й «Копилку» відкрила, – сказала Людмила Дем’янчук, отримуючи картку з патріотичним дизайном в актовому залі своєї школи. – І дуже приємною несподіванкою для мене стала ювілейна картка від банку, а особливо те, що я зможу контролювати свої накопичення за допомогою додатку на смартфоні, подарованому ПриватБанком.

Приємну місію в Нетішині виконав керівник напрямку залучення й реалізації зарплатних проектів Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Олег Бурий. «Ми пишаємося, що в нашій області вже більше ста тисяч чоловік користуються зарплатними картками від ПриватБанку, – відзначив він. – Наші послуги для цих клієнтів різноманітні й технологічні, але й прості та зручні. Окрім обслуговування для наших клієнтів в області працює 68 банківських відділень, 241 банкомат і 404 термінали самообслуговування».

privat

 

100-тисячну картку власниці вручив керівник Нетішинського відділення ПриватБанку Вадим Гордійчук

Для довідки: На разі через картки ПриватБанку зарплату отримують 4,5 мільйона громадян. До послуг власників зарплатних карток 7 592 банкомати, 2 882 відділення ПриватБанк та 11 647 терміналів самообслуговування (найширша мережа обслуговування). Нагадаємо, що згідно з українським законодавством, працівники підприємств та організацій незалежно від форми власності мають право самостійно обирати банк, на рахунки чи картки якого перераховується зарплата.

Михайло Цимбалюк.

 

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.