Дітям дунаївчан – учасників АТО надали грошову допомогу

На Дунаєвеччині дбають про дітей військових, батьки яких перебувають в зоні АТО. З метою надання соціальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції та відповідно до Програми соціального захисту Дунаєвецького району на 2014 рік, розпорядженням голови Дунаєвецької райдержадміністрації Віктора Драпатого від 22.09. 2014 року утворено комісію. Вона працює при управлінні соціального захисту населення РДА, до її функцій входять  виплати одноразової матеріальної допомоги дітям військовослужбовців – учасників АТО.

За рішенням комісії одноразова грошова допомога надається  у розмірі до однієї тисячі гривень  раз на рік на кожну дитину та виплачується управлінням за рахунок коштів, передбачених в районному бюджеті, поштовим переказом на домашню адресу чи на особовий рахунок в установу банку. Вищезазначену допомогу працівники управління соцзахисту РДА надають після отримання письмової заяви щодо грошової допомоги та інших необхідних документів на дітей.

З початку створення комісією проведено 2 засідання, на яких розглянуто 9 заяв громадян та  надано матеріальну допомогу з районного бюджету на суму 10 000 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.