Громада Стуфчинець просить владу і ДАІ перевірити ділянку дороги Житомир-Чернівці на відповідність нормам безпеки

Мешканці села Стуфчинці Хмельницького району направили звернення до Кабінету міністрів України, Хмельницької ОДА, обласного МВС і ДАІ з проханням перевірити ділянку дороги Житомир-Чернівці на відповідність нормам безпеки.

Під відповідним звернненням підписалося 98 людей.

“На 173 кілометрі автодороги Н-03 Житомир-Чернівці на місці розвороту га зустрічну смугу для руху в напрямку м. Хмельницький впродовж останніх десяти років відбулась значна кількість дорожньо-транспортних пригод із тяжкими наслідками, в тому числі, смертельними”, – зазначається у листі.

На думку селян, “однією з основних причин ДТП є неправильне облаштування ділянки розвороту, невідповідне дорожній обстановці регулювання руху дорожньою розміткою та дорожніми знаками”.

dorogy

dorogy2

dorogy3

dorogy4

dorogy5

“Коли рейсовий автобус “MAN” виїжджає з селища Стуфчинець у напрямку Хмельницького, то при повороті він перегороджає дві смуги руху автомобілів. Якщо це відбувається під час туману, наслідки можуть бути досить плачевні, оскільки потік зустрічних машин їде з великою швидкістю. Як на мене, на цій ділянці дороги варто встановити дорожні знаки не більше 70 км за годину і попережуючі знаки аварійно-небезпечної ділянки”, – сказав НГП член ініцінативної групи села Андрій Бодров.

Він наголосив, що у разі відсутності реакції влади на звернення громади, селяни можуть вдатися до протестів у вигляді перекриття дороги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.