У Хмельницькому стартував експеримент зі створення єдиної партульної служби

У Хмельницькому 1 листопада стартував експеримент зі створення єдиної партульної служби.

Як повідомляє прес-служба МВС України, він передбачає створення на базі підрозділів патрульної служби та Державної автомобільної інспекції єдиної патрульної служби, що виконуватиме завдання з охорони громадського порядку та запобігання правопорушенням у містах силами спеціальних нарядів.

З цього приводу в МВС України 5 листопада відбулась перша нарада робочої групи з проведення експерименту. До складу групи увійшли представники Департаменту ДАІ, Департаменту громадської безпеки, Департаменту кадрового забезпечення, Департаменту юридичного забезпечення, Департаменту матеріального забезпечення, Управління зв’язків із громадськістю та Експертної ради при МВС.

Кожен з членів групи вніс пропозиції стосовно основних напрямків проведення експерименту. Акцентували увагу на формування першочергових задач та вчасне виявлення недоліків під час тестування «нової служби».

Нагадаємо, що  Хмельницька область стане першою, де заради експерименту скасують ДАІ.

Згідно з документом, Державтоінспекцію позбавлять від функцій надання адміністративних послуг, буде впроваджена автоматична фіксації порушень правил дорожнього руху, а патрульна служба міліції отримає функції ДАІ у населених пунктах.

Як відомо, ліквідація міських даішників передбачена великою реформою МВС, яку готує влада.

Згідно з реформою, спостереження за безпекою дорожнього руху стане однією з функцій національної поліції. Звичних даішників в населених пунктах більше не буде. Замість них повинні з’явитися “універсальні” поліцейські, які будуть мати функції звичайних патрульних, а заодно стежити за безпекою на дорогах. Крім того, ДАІ більше не стане видавати водійські посвідчення і займатися реєстрацією транспортних засобів. Ці функції перекладуть на місцеві органи влади.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. А ШЕ Б ОБ’ЄДНАЛИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦЇЇ З РАЙОННИМИ РАДАМИ, ЗАЛИШИВШИ В АПАРАТІ 7-8 ЧОЛОВІК, ЯК БУЛО РАНІШЕ, А ЗАРПЛАТИ ГОЛОВАМ, ЯКІ ЗАЛИШАТЬСЯ, ВСТАНОВИТИ НА РІВНІ СЕРЕДНЬОРАЙОННОЇ.
    ТАК САМО І В ОБЛАСТЯХ.

  2. На фото русские?

  3. З цього вони будуть “пулю” ліпити?
    https://www.youtube.com/watch?v=CEmTovf6c_c&list=UUj0g3C-fQv8WXFCrxsFxkCg

  4. І шо не треба буде гроші збирати? Булоб добре якби так було. Хочеться уважати міліцію а не мати їх за жлобів.

  5. Щоб все працювало потрібно дати цим патрульним нормальну зарплату 7-8 тис., забезпечити формою, новими автомобілями, пальним, щоб не було зазіхання брати хабарі, як зараз (купи форму сам, машину службову заправ сам та все інше), а працівників обласних управлінь ДАІ скоротити вдвічі тим самим буде достойна зарплата патрульним.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.