Міносвіти “зловило” на плагіаті доктора наук з Кам’янця-Подільського

31 жовтня рішенням Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки трьох викладачів позбавили наукового ступеня доктора наук. Перевірка проводилась в рамках боротьби з плагіатом.

Серед погорівши[ на «списуванні» є і науковець з Хмельниччини: Лаврук Віталій Валерійович, викладач Подільського державного аграрно-технічного університету Міністерства аграрної політики та продовольства України (місто Кам’янець-Подільський).

«Міністерство освіти і науки вважає, що ганебна практика плагіату повинна бути викорінена з українського академічного середовища поступовими, проте рішучими заходами всієї освітянської громади.», – йдеться в офіційному повідомлені на сайті Міністерства освіти

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Показове махання шашкою… страждають невинні науковці.

  2. Знаєте,в освіті все погано. Несуть і несуть вчителям,а в порівнянні з іншими галузями у них нормальні зарплати,нехай не стогнуть. Звільняє зараз Фасоля багатьох. А він хто такий? Потрібно було волокти його з Полонного? Що немає достойних в місті? Повний бред. Він бідолашний поки адаптується,то три роки пройде. Бідна галузь. І нічого він не зробить,бо він безхребетний вуйко. Не користується повагою в області,а це найголовніше. Куди дивиться керівництво? Або само таке,висновок один. Немає достойних кадрів,от і все!

  3. Перевірте диплом у Стебло,щось у неї не так!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.