189 округ: “герегівець” Шинькович з відривом у 3,4 тис. голосів переміг нардепа Сабія

На Хмельниччині в одномандатному виборчому окрузі №189, за попередніми даними, перемагає самовисуванець Андрій Шинькович.

Згідно з даними, представленими на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, за підсумками обробки 100% протоколів в окрузі, Шинькович набрав 17,99% голосів виборців (16486 голосів). Друге місце у кандидата у нардепи від ВО «Свобода» Ігоря Сабія – 14,18% (12998 голос). На третій позиції – кандидат самовисуванець Сергій Іващук з результатом 13,38% (12261 голосів).

189

Довідка НГП. Андрій Шинькович народився 2 березня 1976 року в місті Вінниці. З жовтня 2012 року по теперішній час – працює заступником голови ТОВ “Епіцентр К”.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Красавчик…

 2. Бабло творить чудеса. Скоро душу продаватимуть за 200 гривень. Не нація, а зброд.

 3. Слава Богу що це чувирло свободівське непройшло. СПАСИБІ ВАМ ХМЕЛЬНИЧАНИ ЩО ВДРУГЕ НЕОБРАЛИ ЧУРБАНА.

 4. ОГОЛОШЕННЯ: на постійну роботу в “епіцентр” потрібні люди-різноробочі.Бажано мати при собі лопати.: відбір пройдуть ВСІ ,які матимуть при собі ЗАСТУПИ!

 5. Причому тут Сабій, окрім них було багато гідних людей, яких ви не побачили, бо совковість не даж думати, зовсім мізки затуманила! Що ж ви так і не навчилися відокремлювати зерна від плевел? Коли ви вже всі подорослішаєте і в решті-решт зможете зрозуміти, що ви торгуєте своїм майбутнім ось таким чином! Він скуповує вас як на базарі худобу! За пару дверей в під”їздах, за пару дитячих гойдалок ладні дупу лизати, а не подумаєте, що то ж за ваші гроші вам і зробили… а тепер здеруть з вас же ще три шкури! Вам самим від себе не нудить, злидні? Незряче совкове бидло… А нічого, що він голосував за драконівські закони 16 січня?! Чи рабам з рабською психологією, лакеям та холуям свобода не потрібна і змін не треба! Ви за три гривні рідну неньку продасте! Скільки гідних патріотів загинуло на Майдані в час, коли ви, прихильники бондарів, шуфричів, ківалових сиділи на печі та брудом обливали Майдан! Хто ви і що ви?! Для вас і України не існує, вам все одно хто буде цю землю топтати, який чобіт! Ганебно і боляче до сліз! Якого рівня розвитку ваш інтелект? Плінтусовий! Це ж ті самі, що янукОвоча обирали… пожаліли за його важке дитинство! Вавка на всю голову!

  • Почитайте цей текст – це жах. В одному абзаці простих працьовитих мирних людей ця Ольга назвала: “злидні”, “незряче совкове бидло”, “раби з рабською психологією”, “лакеї”, “холуї”, “плінтусовий рівень інтелекту”, “вавка на всю голову”. ЦЕ НАПИСАЛА ОДНА ЛЮДИНА ПРО тисячі людей, які проголосували не так, як цій людині треба було. Я в шоці.

 6. Герега=Шенькович!

 7. За Сабія голосував в Основному Нетішин, інші містечка. На селах Сабій набирав всього по пару голосів.

  Село голосувало і завжди буде голосувати за тих, хто роздає подачки. А свободівські приколи про вільну Україну, самоорганізацію громади і національні інтереси нікому на селі не потрібні. Якби Сабій наливав – то виграв би вибори.

  + в Сабія гризнули голоси інші кандидати, які набрали по пару відсотків кожен.

 8. 4,72%, або чому програла “Свобода”
  Українці не підтримали радикальний етнонаціоналізм, яким російські медіа так активно лякали весь світ. І хоча окремих його представників у наступному скликанні вистачатиме, у них не буде власної фракції.
  Чому український виборець віддав перевагу іншим силам, а не Всеукраїнському Об’єднанню “Свобода”?
  Ідеологія
  Етнонаціоналізм не витримав перевірки Майданом. Першими жертвами, що загинули на Грушевського, стали вірменин Нігоян і білорус Жизнєвський. Російська мова звучала не рідше за українську. “Чемодан-вокзал-Росія” вмер на Майдані й в АТО: російськомовні громадяни України, серед них і етнічні росіяни, доказали, що вони – не менші патріоти за “українізаторів”.
  Тому захисники етнічних українців від інших етнічних груп виглядають анахронічно.
  Поспішне скасування злочинного мовного закону, ініційоване ВО “Свобода” одразу після падіння Януковича, обернулося трагедією. Не пояснивши людям Сходу й Півдня проблему, не давши їм альтернативи – те голосування тепер роками ділитиме людей. І дарма, що Турчинов не підписав його, дарма що він далі діє – багато людей Сходу й досі вірять в “заборону російської мови”, тому й голосують за Опозиційний блок.
  Очевидно, що українську мову треба захищати. Але тепер без чіткої позиції щодо прав і можливостей російської та інших меншинних мов виходу не буде.
  Безперечно, уся Україні стала більш націоналістичною – але в розумінні політичної нації. Контраверсійні теми, котрі ВОС піднімала ще до Майдану, такі, як героїзація СС “Галичина” як організації, чи паралельна з Медведчуком боротьба проти сланцевого газу, підточили її репутацію. Екологія ж, як стратегічно виграшна тема, не була адекватно професійно опрацьована.
  Практика в часі Майдану
  “Ми повинні провести дострокові вибори мера Києва”, – із трибуни Майдану заявляв Тягнибок 19 січня 2014 року.
  Саме в той час десятки тисяч людей на Майдані чекали відповіді на просте пряме питання: що робити, якщо за каску й за шину – кримінальна відповідальність? Гостра, але неконкретна риторика не несла за собою дії. Олег Ярославович відповіді не дав – її дала барикада на Грушевського.
  “Мовний майдан” влітку 2012-го програв, але “Свобода” виграла: на фоні “розведених як котят” опозиціонерів вони виглядали реальними борцями. Та в трійці лідерів Євромайдану Тягнибок не виглядав основним рушієм – скоріше, молодшим партнером. Три місяці морозу, стояння, брак стратегічних ініціатив і волі до дії похитнули реноме ВОС як авангарду революції.
  Свободівські сотні самооборони брали активну участь у Євромайдані. Свободівські депутати не ховалися ні від тітушок, ні від беркутівців. Численні учасники Небесної сотні – партійці “Свободи”.
  Але саме “Правий сектор” замість ВОС медіа зробили виразником правого радикалізму – і партія не змогла захистити свій імідж.
  Структурна деградація
  У 2010-му мій товариш, котрий в усі попередні безгрошові й безнадійні роки очолював районну організацію “Свободи” на півночі Волині, раптом дізнався, що його усунуто. На його місце прийшов бізнесмен середньої руки, котрий потім очікувано отримав мандат депутата місцевої ради.
  Це – непоодинокі випадки, коли на потенційно “теплих” місцях відбувалися заміни. Так, ці нові люди привели в партію гроші й вплив. Але вже на цих виборах деякі голови районних рад від ВОС відверто відмовлялися агітувати за свої власних кандидатів по мажоритарці.
  У 2012 році за партію голосували як за найпослідовнішого борця з режимом Януковича. Режим упав, і потрібно було показувати нову якість державного будівництва. Та партійна еліта “Свободи”, ставши частиною влади, не добилася перелому.
  Де здобутки міністра екології Мохника? Чому не вдалося ліквідувати корупцію в лісовому господарстві партійцю Валерію Чернякову? Чому Ірина Сех порушила закон і не склала мандат депутата, перебуваючи на посаді голови Львівської ОДА? Де видатні досягнення в розвитку галицьких міст і містечок, у яких мери представляють цю партію?
  Тому 100% відвідуваність засідань Ради, 100% голосів за люстраційні і євроінтеграційні закони – похвали гідна, але не достатня для перемоги якість.
  Виборчі нюанси
  Багато свободівців воює на Сході – як у складі власне партійного батальйону “Січ”, так і в інших добровольчих підрозділах. У багатьох районах місцеві активісти цієї партії – єдині, хто збирає допомогу на АТО і, ризикуючи власним життям і майном, доставляють її на передову.
  Чому ж тоді ці добрі вчинки не конвертувалися в голоси?
  Чи виною тільки невдала виборча стратегія партії, невиразне гасло “Так переможемо”, слабка й несистемна медіакампанія національного рівня, з білбордами, які нереально прочитати з машини в русі? Чи були свіжі знахідки, ходи під час кампанії, які запам’яталися?
  Скоріше всього, керівництво “Свободи”, побачивши соціологію, розслабилося.
  Запит на нове покоління реалізувала “Самопоміч”, а запит на “партію війни” – Народний Фронт.
  Свою роль зіграв і віртуальний персонаж Ляшко, котрого “Свобода” побоялася прямо критикувати. Він рейдерським чином забрав тему Майдану, землі, протесту, власної участі в АТО.
  Чому ж тоді в першій десятці ВОС не було жодного командира добровольчих батальйонів, а тільки заслужена стара гвардія з міністерським і депутатським статусом? Такий список тільки тягнув кандидатів на мажоритарці вниз.
  Чому ВО “Свобода” навіть не висунула жодного кандидата у своїй базовій Івано-Франківській області? Невже понадіялася на домовленість із Блоком Порошенка? Чому так слабо виступила на Тернопільщині – 8% підтримки й третій результат голови облради Олексія Кайди?
  Найтрагічніші результати – на Львівщині. Програно всі мажоритарні округи: Фаріон і Андрій Тягнибок – треті, Сех – четверта. 26% голосів на місцевих виборах у 2010-му, 38% – на виборах до ВР у 2012-му. Який результат у 2014-му? 6,2 відсотка!
  Один мандат – на Рівненщині, один – на Тернопільщині, один – на Полтавщині: ось сухий залишок сили, котра мала свого віце-спікера Верховної Ради, своїх голів парламентських комітетів, своїх губернаторів і міністрів.
  Гіркоту тотальної поразки на Заході збалансовує хіба що виграш двох округів у Києві.
  Насамкінець
  “Я дякую, що раби не обрали націоналістичного шляху. Бо не рабська це справа голосувати за її величність національну ідею”. Ірина Фаріон, із Фейсбуку, 27 жовтня 2014 року.
  ВО “Свобода” залишилася парламентською партією – на відміну від, наприклад, “Громадянської позиції”.
  Трохи менше 5% – значний результат нових “перших непрохідних”. Попереду – місцеві вибори, які дадуть оцінку свободівським мерам, головам районних і обласних рад.
  “Правий сектор”, практично не ведучи національної виборчої кампанії, взяв 1.8%, провів одного мажоритарника по Дніпропетровщині й ще одного – у Києві, без урахування бійців-самовисуванців. Чи витримає “Свобода” конкуренцію на правому фланзі? Чи буде готова модернізувати ідеологію, об’єднуватися, чистити свої ряди від одіозних і неефективних?
  Чи розуміє членство й керівництво ВОС, що якщо змін не буде, у перспективі 5-7 років воно може повторити долю Конгресу Українських Націоналістів, учасника фракції “Реформи-Конгрес” у Раді-1998, який на цих виборах взяв аж 0.05%?
  На відміну від багатьох політичних проектів, “Свобода” має ідеологію, має реальні структури – але обросла надто великим числом тих, хто скористався нею. Погорда “рабами”, які ще 2 роки тому масово підтримали ВОС, брак внутрішньопартійної демократії, застаріла вже риторика можуть довести партію до розколів і маргіналізації.
  Блок Вітренко, що на виборах 2006-го не добрав 0.07% до проходження у ВР, уже давно не існує – і актив, і підтримка розійшлися по інших майданчиках.
  “Наша Україна”, Народний Рух України, ряд інших політичних сил, що гриміли в парламенті, давно стали історією.
  Чи докладе партійне керівництво достатньо зусиль, щоб ці вибори не стали лебединою піснею “Свободи”?

 9. Дякую за змістовну аналітику, і дійсно шкода, що Свобода не у парламенті, дійсно їм необхідно почистити ряди від непрофесіоналів і не йти на посади, заради посади

 10. Вперше радію,як дитина. Ця свиня свободівська не пройшла. Що хотіли,те мають . На базар,в село фермером,вперед. Пробухав ВР !

 11. Пашка-Наташка,ох і не любиш ти красилівську свободу.Чухнули тебе з посади зама лопати-от і радієш як молочна дитина..

 12. Гавняшка не пройшов,ура!!! Геть!!

 13. Округ №188 Лабазюк Сергій Петрович , самовисування 35.81% 31 290 голосів !
  ОВО №191 Бондар Віктор Васильович , самовисування 18.61% 15 246 голосів !
  ОВО №192 Герега Олександр Володимирович , самовисування 73.86 % 68 890 голосів !
  ВОНИ ПРОЙШЛИ ГРИВНЕВУ ЛЮСТРАЦІЮ, А ГЕРОЇ ГИНУТЬ!
  ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ !!!!

 14. Міста, де люди багатші,голосували по совісті. Чого не скажеш про села, де виборці дружно продалися за негайні зміни.
  Всі проблеми нашої країни виключно в зрадливому і продажному населенні.
  Так і живемо.

 15. Може варто селян позбавити права голосу?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.