Сабій пролітає повз нову Раду

Діючий нардеп ВО “Свобода” і кандидат у народні депутати України у 189 виборчому окрузі Ігор Сабій (місто Нетішин, Білогірський, Ізяславський, Красилівський, Теофіпольський райони) не переобирається до Верховної Ради.

Фото agravery.com

Фото agravery.com

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив кандидат у нардепи по цьому окрузі Андрій Шинькович, зіславшись на паралельний підрахунок голосів.

За його словами, переможцем у 189 окрузі є він з відривом у 3,5 тис. голосів. Друге місце посідає Сабій.

“Я взяв перші місця у Теофіпольському, Красилівському, Ізяславському районах. Друге місце посів у Білогірському районі. У Нетішині у мене третє місце”, – сказав Шинькович.

Довідка НГП. Андрій Шинькович балотується у 189 окрузі як самовисуванець. Він працює заступником голови ТОВ “Епіцентр К”, яке входить до бізнес-імперії нардепа Олександра Гереги.

Під час виборчої кампанії Шинькович позиціонував себе співзасновником громадської організації “За конкретні справи!”, яка відзначилася активною благодійною діяльністю в окрузі, відремонтувавши низку закладів соціальної сфери.

ОПОРА зафіксувала з боку Шиньковича підкуп освітян Нетішина.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 58

  1. ОГОЛОШЕННЯ: на постійну роботу в “епіцентр” потрібні люди-різноробочі.Бажано мати при собі лопати.: відбір пройдуть ВСІ ,які матимуть при собі ЗАСТУПИ!

  2. Нормальне оголошення.

  3. Хочу подякувати всім Красилівчанам, які стояли в черзі,щоби проголосувати за мене. Низько вклоняють директорам шкіл(яких я призначив). Особливу ЧЕСТЬ тим вчителькам, які мене недовчили.Особлива подяка моім агітаторам (Колям,Наташам,Лідам,Ганям) Вони так старались,так старались, ім супер подяка. Ну не вийшло- не біда .Скоро районні вибори, мо тут покопаєм краще.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.