Чоловік Богословської переобрався до ВР – його опоненти

Відповідно до попередніх даних, перемогу у 193 виборчому окрузі (центр – Кам’янець-Подільський) отримує діючий нардеп Володимир Мельниченко.

Фото Главком

Фото Главком

Цю інформацію “Незалежному громадському порталу” підтверджили в різних штабах. Так. Олександр Мазурчак, який вважався одним з головних конкурентів Мельниченка, вже визнав свою поразку. За його підрахунками, виграв Володимир Мельниченко, друге місце зайняв Віктор Худняк, а сам Олександр Мазурчак лише третій.

“Головні причини (поразки, – НГП): проти мене була використана технологія, що переді мною виставили Мазуренка (представник Радикальної партії, – НГП) і тільки по Кам’янцю-Подільському 1,5 тисячі зіпсованих бюлетенів. Дуже багато таких, де проголосували за Мазуренка, потім закреслювали і ставили за Мазурчака”, – заявив Олександр Мазурчак у коментарі нашому виданню.

Також він додав, що період виборчої кампанії був дуже короткий і “люди просто не згадали, що я робив.”  По завершенню виборчої кампанії пан Мазурчак планує повернутися до своєї роботи в Асоціації міст України.

Віктор Худняк (“Народний фронт”) повідомив НГП, що, згідно з його інформації, перше місце отримав Мельниченко, 2- він, щодо третього місця, то на нього претендує Микола Жоган і Олександр Мазурчак.

Підводити підсумки виборів пан Худняк планує днями.

На 14:55 ЦВК опрацювала 70,83% протоколів. Згідно з цими даними, Володимир Мельниченко набирає 32,27%, Віктор Худняк – 13,15%, Олександр Мазурчак – 10,43%.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Походу регіонали і російський агенти не один мільйончик вбухали у вибори на Хмельниччині, раз провели своїх людей у ВРУ. Це ж теба так хитро наї..ти всіх.

  2. Люди дійсно робили,чи Вам важко в це повірити? Сабій піарився і бухав,маємо результат. Він думав,що буде морди бити,сам від’ів таку здоровенну,що в екран не влізає. Піде у Фруктовий рай торгувати ,всі роботи важливі. Вперше всі дуже задоволені,докртчались ідіоти!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.