“Опора” зафіксувала непрямий підкуп виборців з боку родинної фірми кандидата Лабазюка

Сергій Лабазюк та компанія VITAGRO, що є родинним бізнесом кандидата, влаштувала розпродаж сільськогосподарської продукції у Хмельницькому на вулиці Зарічанській, яка входить до одномандатного виборчого округу № 188.

Як повідомляє сайт Громадянської мережі “Опора”, з наметів і автівок продавали цукор (7,60 гривень за кілограм), борошн вищого сорту (4,00 гривні за кілограм) та картоплю (1,80 гривень за кілограм).

xm_Deputat_vlashtuvav_deshevyj_jarmarok

Інформування про проведення «ярмарків за цінами виробників», організованих благодійним фондом народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» ведеться на сайті фонду.

Дані дії є наданням матеріальних цінностей на пільгових умовах, що супроводжується згадуванням імені кандидата. Згідно з частиною 14 статті 74 Закону «Про вибори народних депутатів України» це є непрямим підкупом виборців і забороняється.

Відповідно до частини 2 статті 6 Закону «Про вибори народних депутатів України» забороняється застосування підкупу, оскільки це перешкоджає вільному формуванню та вільному виявленню волі виборця.

До речі, такі дії є правопорушенням відповідно до статті 212-10 Кодексу України про адміністративні порушення. А за наявності домовленості з виборцем голосувати за чи проти кандидата, брати чи не брати участь у виборах аналогічні дії міститимуть ознаки перешкоджання здійсненню виборчого права, передбаченого частиною 1 статті 157 Кримінального Кодексу України.

Крім цього, “Опора” заявила, що акції від Автомайдану, що пройшли проти кандидата Лабазюка, мали порушення виборчого законодавства.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Лабазюк в агонії засіває округ ))) а ще у Воолочиському району примусово наказав сільським головам збирати гроші для бійців АТО, але жодним словом про їх допомогу у цьому процесі, на екранах своїх каналів не згадав… колгоспний сператист – не інакше !))

 2. В мене в дворі коліщак типо зробив вулечне освітлення ! ГП Зверніть увагу!!!

  • Зверніть його увагу на вашу вбиральню. Вуличне освітлення там теж буде доречним

 3. ну, Лабазюка хоть есть за что критиковать. А Колищак – только языком чешет и больше ничего

 4. До округу 192 ніхто не доїхав. Ні Опора, ні Тризуб, Ні Люстраційний комітет.
  Всіх купив Герега.
  А населення купляє селами і містами.
  Демократія по порошенківські, Янукович відпочиває.

 5. Лабазюк лох, КОЛІЩАК БОГ

 6. Шо за народ, не роблять ні хрена – погано. А щось роблять то вже підкуп. З такими цінами які сьогодні на ринку це ще за частя що зараз люди можуть купити дешево продукти. От ідіоти, жаба давить що ваші кандидати на таке не спроможні!!!!!

  • Нехай підкуповують між виборчими кампаніями, а не во врем’я

   • До відома тих хто не знає – такі ярмарки вони влаштовують кожної осені. хіба що в нас вибори кожного року….люди думайте що говорите про інших, заздрити погано!

  • от такий народ, бидло для жидів

 7. ну так не ведіться на підкуп – голосуйте за кого вважаєте необхідним!

 8. розуміти треба де допомога,де підкуп а де й прямі й непрямі погрози! погрожує Лабазюк (33 канал, та реальні тітушки у Лісових гринівцях) доречі це тісамі бариги котрі були на антимайдані та бігали по Хмельницькому з битами.

 9. Ну вот вы говорите о подкупе, а к чему это? Что плохого в том что люди смогли купить продукты по нормальной цене, да и качество их отличное, я вам скажу больше ВИТАГРО проводит такой ярмарок регулярно, а то что он совпал с выборами, ну так что поделаешь, другое дело если это было бы только ради выборов, а это происходит давно и часто, так что, люди Колищака пусть здесь не пишут и не доносят людям фигни.

 10. Як то кажуть, людям добра не роби… Неодноразово був на такому ярмарку, і згоден що це все зроблено не заради виборів, і в цьому я не бачу нічого поганого, дійсно це навпаки для людей краще, молодці ВітАгро! Неодноразово був такий ярмарок, є, і надіюсь буде й на далі!

 11. А є щось погане в цему? Я думаю, що ні, в такі часи це саме те що потрібно людям, тим більше, що приємно коли це роблять не заради голосів, а робиться це регулярно, так що умники, чи як це їх Попірєдніки, відпочиньте.

 12. Був там на ярмарці, і не одноразово відвідую її, мені подобається, в такі важкі часи, це саме те що потрібно мені, і не бачу в цьому нічого такого, так що ті хто щось тут підпукує що мол ради ….. то ви помиляєтесь! І нема чого тут вашого Коліщака захищати, ця бидляка взагалі нічого не робить!

 13. Люди не пишіть фігні, до чого тут підкуп? Я розумію булоби це як пишуть люди, тільки для піару, але це проходить не один раз на рік, а інші що роблять? Коліщак для міста щось зробив? Має стільки фірм, і має можливість десь тритуарну плитку положити, чому не ложе? Вміє тільки землю продавати? Алеж як він положе, не виграє прийдеться її знімати!

 14. Жахливо що в нас такий тяжкий час, нікому нічого не подобається, автор, це був не підкуп виборців і не піар, це просто допомога народу яка проходить регулярно!

 15. Шановний автор, заміть того що би вже хороші справи обговорювати, давай те знайдемо інших хто робить щось подібне, бо в цему нічого поганого нема.

 16. Нормальний звичний для всіх процес, ярмарка як ярмарка, зверніть увагу на задньому плані цінники, а не агітація, а ДІВЧИНА ЯКА ГАРНА НА ФОТО НЕЗАМІЖНЯ, можу познайомити ))) лише за її згоди…

 17. Дівчина навіть не давала згоди на фото і публікацію її на сайті!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.