Виборців на Хмельниччині купують як відкрито, так і завуальовано – польський спостерігач

Спостерігачі з Польщі за тиждень моніторингу знайшли низку порушень законодавства у передвиборчих перегонах в Хмельницькій області.

Перевірка проводилась у чотирьох районах: Старокостянтинові, Старій Синяві, Летичеві і Деражні. Сусіди з Європи провели в кожному з цих міст по одному дню. Цього виявилось достатньо, щоб виявити низку помилок.

Фото Ксенії Орлової

Фото Ксенії Орлової

«Оксана Кольгофер дарує жінкам хустки, солодощі та циркові вистави для дітей. Крім того, розповсюджує неправдиву інформацію про своє політичне походження: називає себе кандидатом від блоку Петра Порошенка, хоча є самовисуваницею. Аналогічна ситуація з Денисом Москалем, який не докінця склав повноваження в одній партії, а висувається від іншої, що суперечить законодавству. Віктор Бондар встановлює нові вікна, двері та дитячі майданчики у школах та садках. У Старій Синяві нам повідомили про випадок, коли у магазин, власник якого розповсюджував агітматеріали Блоку Петра Порошенко, прийшли молодики, забрали всі агітки та погрожували знищити магазин. Ми також отримали інформацію про прямі спроби хабарництва. Людям дають по 300-450 гривень за їхні голоси», – розповів спостерігач Пьотр Венцик на прес-конференції.

Він пояснив, що і прямий, і непрямий підкуп виборців є порушенням українського законодавства та підставою для зняття кандидата з реєстрації.

Довідка НГП. Місія польських спостерігачів у Хмельницькій області складається з 30 осіб. Вони будуть стежити за виборчим процесом по 191-му округу до виборів і безпосередньо в день голосування.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Це квіточки в Дунаївцях Герега возить подарунки фурами і агітує за партію Порошенка. А влада мовчить і закриває на це очі. Яка це влада …. ? ? ?

 2. А в Камянці – Подільському регіонал мельниченко прикривається та агітує за партію Порошенка. А влада в цьому йому допомагає. На що дивиться люстративний комітет?

 3. Так кольгоферша злодійка
  а за Пороха вона не має права агітувати вона не є кандитатом від партії президента

  а мельниченко-з ляшком тсується

 4. Ця мерзота Мельниченко погрожує лікарям та вчителям, а Желізник сільських головам та директорам шкіл про їх звільнення, якщо не проголосують за “Київського зятя валодю”.
  ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ, ДОБРЕ ПОДУМАЙТЕ, КОГО ВИ ЗНОВУ ДОПУСКАЄТЕ ДО КОРИТА.

 5. Чомусь складається враження, що БПП та ПР є простим віддзеркаленням, Порох як і яник намагається узурпувати владу у себе в руках. Більшість у ВР дасть можливість призначати своїх ставлеників чи то примєр чи то силові структури і т. д. А тому вважаю, що нова ВР повинна бути проукраїнською та проєвропейською і саме головне складатися з поміркованих політиків, які будуть виконувати свою роботу як того вимагає суспільство, а не виконувати накази “баті”.

 6. Старченко – регіоналка Мельниченка , зібрала директорів шкіл і завідуючих дит. садків та зобовязала колективами, сімями проголосувати за Мельниченка а Васильянов на пятихвилинках наказує , навязує лікарям голосувати за цього “кандидата”

 7. По усіх виборчих дільницях 193 округу розставлені “свої регіонали – мельниченківці”, колишня голова ОВК Остафійчучка недавно тільки повернула печатки після двох років зберігання на дому, так що все підготовлено, можна Валоді не хвилюватися, пані Богословська може не втратись ще раз “молодого” чоловіка, бо і вік вже не той шукати щось інше.

 8. Мы сейчас везде можем увидеть эти подкупы.Их желание настолько велико попасть в ВР,что они в наглую подкупают людей.А люди от безвыходности из-за такой ситуации в стране с удовольствием принимают это.

 9. Ніхто не сумнівався. Ну, людей підкуповують, і вони зараз вирішують долю всього народу України! Зараз всіх і всюди підкуповують! Просто народ теж повинен розуміти, за кого вони голосують, що б не зробити Україну ще гірше!

 10. Навіть закони не допомагають!Ось так президент подає приклад того як не виконувати закони.Всі знають що Порошенко самий перший порушує ці закони!Люди бачать що брехня йде повсюди,і те що вибори будуть знов сфальсифікованими-це однозначно!

 11. МАЙЖЕ ВСІ КОМЕНТАРІ – ЦЕ СТОГІН ЇХ АВТОРІВ ВІД БЕЗСИЛЛЯ ПРИВЕСТИ ДО ПОРЯДКУ ПОРУШНИКІВ ЗАКОНОДАВСТВА НА ВСІХ РІВНЯХ І В УСІХ СФЕРАХ НАШОГО БУТТЯ. НУ ЩО З ТИХ ВОЛАНЬ.Ю ЩО ЛАБАЗЮК ТА ІНШІ ПІДКУПЛЮЄ ВИБОРЦІВ. ЩО МЕЛЬНИК ПОГРОЖУЄ ВЧИТЕЛЯМ І МЕДИКАМ. ЩО ВБИВЦЮ ПІШОХОДА ВІД ЗАСЛУЖЕНОГО ПОКАРАННЯ НАХАБНО ЗАХИЩАЄ СУД. І ЩЕ СОТНІ ПОДІБНИХ ФАКТІВ. АЛЕ НІХТО ПОКАРАННЯ НЕ ПОНІС І НЕ ПОНЕСЕ. НЕВЖЕ ЦЬОГО НЕ РОЗУМІЮТЬ ЛЮДИ? НЕВЖЕ НЕ БАЧАТЬ, ЩО ВЖЕ БІЛЬШЕ ДВАДЦЯТИ РОКІВ У НАС НЕМАЄ ДЕРЖАВИ І СПОРОХНЯВИЛИ РАМКИ ЗАКОНОДАВСТВА ДЛЯ ЗЛОДІЇВ. ХАПУГ, ЗДИРНИКІВ ВБИВЦЬ, ЗАПРОДАНЦІВ І ЗРАДНИКІВ СВОГО НАРОДУ, СВОЇХ ВИБОРЦІВ. ТЕПЕР ВОНИ КЕРУЮТЬ УРЯДОМ, СУДАМИ Й ПРОКУРАТУРАМИ ТА КЕРІВНИКАМИ ВЛАДИ НА МІСЦЯХ, КУДИ ВОНИ ЇХ ПОВСОВУВАЛИ.
  ЄДИНЕ. ЩО МОГЛИ Б ЗРОБИТИ ВИБОРЦІ НА ЦИХ ВИБОРАХ ДЛЯ ДЕЯКОГО ОЧИЩЕННЯ ВЕРХОВНОХ РАДИ ВІД БАНДЮГАН – ЦЕ НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА ПАРТІЇ. У СПИСКАХ ЯКИХ ЧИСЛЯТЬСЯ ДЕПУТАТИ ПОПЕРЕДНІХ СКЛИКАНЬ, НЕ ГОЛОСУВАТИ ЗА МОЖАРИТАРНИКІВ, ЯКІ ВЖЕ БУЛИ ДЕПУТИТАМИ. ДУЖЕ ЦЬОГО ХОТІЛОСЯ Б.

 12. ПОПРАВКА. У ПЕРШОМУ ЗНИЗУ РЯДКУ ПОМИЛКОВО ЗАМІСТЬ СЛОВА “ДЕПУТАМИ” НАДРУКОВАНО “ДЕПУТИТАМИ”, А В ТРЕТЬОМУ ЗНИЗУ РЯДКУ ЗАМІСТЬ НАДРУКОВАНОГО СЛОВА “ВЕРХОВНОХ” ЧИТАТИ – “ВЕРХОВНОЇ”

 13. Відкритий лист
  власнику бренду «Блок Петра Порошенка» Порошенку Петру Олексійовичу
  та першому номеру виборчого списку «Блоку Петра Порошенка»
  Кличку Віталію Володимировичу
  Шановні Петре Олексійовичу та Віталію Володимировичу!
  Впродовж декількох тижнів я збирався написати вам відкритого листа. І кожного разу знаходив для себе аргументи не робити цього. Але сьогодні, 22 жовтня, аргументів у мене забракло.
  У Кам’янець-Подільському виборчому окрузі №193 зусиллями виборчого «Блоку Петра Порошенка» та політичної партії «УДАР» остаточно розчистили дорогу для регіонала-перебіжчика Володимира Мельниченка. Зі складу окружної виборчої комісії прибрали чесних, принципових представників Кам’янець-Подільського «УДАРу» Валентину Чечетову та Ганну Кузьменко-Мошак. Багатоходова «операція» по відчуженню кам’янецьких ударівців від виборчого процесу та максимальній підтримці Мельниченка майже завершилась. Про «заслуги» Мельниченка перед кам’янчанами промовчу. Про це достатньо сказав Геннадій Москаль.
  Шановні очільники! Я розумію, що короля завжди «грає» свита, яка часто буває продажною. Але важко повірити, що без вашого відома якийсь клерк може дозволити собі не виконати рішення з’їзду – самовільно викреслити зі списку та не подати до ЦВК документи кандидата від «Блоку Петра Порошенка» по 193 виборчому окрузі голову Кам’янець-Подільської районної організації політичної партії «УДАР» Василя Ковальчука.
  Переконаний, саме з вашого спільного благословення відбулося це та багато іншого. Якщо ні, то хотів би побачити покараних у цій політичній оборудці.
  Василь Товкайло – голова Кам’янець-Подільської міськрайонної організації Народного Руху України початку 90-х років ХХ століття, голова Кам’янець-Подільської міської організації Української Народної Партії кінця 90-х – початку 2000-х років, комендант Кам’янець-Подільського наметового містечка часів Помаранчевої революції, координатор Кам’янець-Подільського майдану 2013-2014 років, поки ще голова Кам’янець-Подільської міської організації політичної партії «УДАР».
  22 жовтня 2014 року

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.