“Хмельницькелектротранс” знайшов заміну згорілим тролейбусам під СБУ за 4,4 мільйона

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за результатами тендера 15 жовтня уклало угоду з Товариством з обмеженою відповідальністю «МАЗтранссервіс» (Київ) на придбання два тролейбуса загальною вартістю 4 млн. 452 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Відповідно до технічних умов, тролейбуси мають бути з тиристорно-імпульсною або транзисторною системою управління тяговим двигуном та з низьким рівнем підлоги, пристосований для пасажирів з обмеженими можливостями, новий, не раніше 2014 року випуску. Кількість місць для сидіння, не менше ніж 30 осіб.

Крім того, фірма-постачальник зобов’язається організувати навчання працівників КП “Електротранс” з питань обслуговування та ремонту тролейбусів, а також надати гарантійний строк експлуатації не менше 24 місяців або 100 тис. км.

Закупівля тролейбусів здійснюється за кошти міського бюджету. Термін поставки – до 31 грудня цього року.

Єдиним конкурентом на тендері виступило Товариство з обмеженою відповідальністю “Спільне українсько-німецьке підприємство “Електронтранс”, яке запропонувало ціну вищу на 0,1%.

Як писав НГП, у березні цього року депутати Хмельницької міськради виділили “Хмельницькелектротрансу” 3,5 млн. грн на закупівлю двох нових тролейбусів.

Нагадаємо, що у Хмельницькому мітингувальники 19 лютого штурмували приміщення обласного СБУ. Під час цього залучили чотири тролейбуси, якими заблокували два виїзди з дворів служби безпеки та парадний вхід.

У результаті штурму дві одиниці транспорту (1994 і 2006 років випуску) згоріли.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.