Мінфін зробив крайньою Хмельницьку міськраду у неможливості купити 46 тролейбусів

Міністерство фінансів України вважає не можливим реалізувати урядову постанову від 11 грудня 2013 року №908 з оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс”.

Фото НГП

Фото НГП

Про це сказано у відповіді Міністерства на інформаційний запит.

Згідно з умовами надання у 2013 році державних гарантій, що залучаються для реалізації проекту із закупівлі 46 тролейбусів, управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради визначено позичальником за запозиченням. Також визначено, що для отримання держгарантій, позичальник подає Мінфіну відповідні документи.

А саме – проект кредитного договору; копії рішень Хмельницької міськради про надання позичальникові повноважень щодо залучення кредиту під державні гарантії для реалізації проекту розвитку; зобов’язання Хмельницької міськради передбачити у міському бюджеті на 2013 рік та наступні роки видатки на повернення та обслуговування залученого під державні гарантії кредиту, а також для внесення до державного бюджету плати за надання державних гарантій; згоду на надання майнового забезпечення виконання зобовязань за державною гарантією.

“Проте станом на 31 грудня 2013 року для отримання державних гарантій позичальником не забезпечено виконання Умов. Тому у 2013 році державні гарантії за зобов’язаннями управління житлово-комунального
господарства Хмельницької міської ради для реалізації проекту соціально-економічного розвитку Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства Електротранс” не надавалися“, – зазначили у Мінфіні.

%d0%bc%d1%96%d0%bd%d1%84%d1%96%d0%bd

 

%d0%bc%d1%96%d0%bd%d1%84%d1%96%d0%bd2

Разом з тим, у відповіді на запит заступник міського голови Анатолій Нестерук заявив, що при прийнятті Державного бюджету України на 2014 рік кошти на реалізацію проекту соціально-економічного розвитку «Оновлення рухомого складу тролейбусного парку Хмельницького комунального підприємства «Електротранс» не були передбачені.

“1 березня 2014 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за №65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», згідно з якою припинено підготовку проектів нових державних цільових програм або внесення змін до затверджених цільових програм, що потребують додаткового фінансування з державного бюджету, крім Програми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29 жовтня 2003 р. N 1684”, – додав посадовець.

Довідка НГП. Тролейбусне депо розраховане на 100 одиниць рухомого складу, але на 1 счня 2016 р. в експлуатації знаходилось 105 пасажирських, 2 спеціальних та 3 учбових тролейбуса.

Майже 90% пасажирських тролейбусів Хмельницького відпрацювало встановлений термін експлуатації (десять років. Для відновлення парку трорлейбусів, які відпрацювали, необхідно 415 млн. грн в цінах на 1 січня 2016 року.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. от Симчишин і зробив правильно послав всіх і вже купив 12 тролейбусів нових.

 2. Це ще при Мельнику було закладено в бюджет…., а то все Симчишин, Симчишин…., це картаве думає тільки що би поцупити і як відмити кошти.

  • В велопробіг вулицями міста хто організував, а парад вишиванок? Вже забули? Замість того щоб очерняти людину краще б справами зайнялися!

  • Ти реальний анонімний дурень.
   Мельник просрав 46 тролейбусів, останній бюджет який він писав це бюджет 2014 року. Там не було ні одного тролейбуса
   12 тролейбусів заклали в бюджет 2016 року. Його і писали і приймали і все в нього закладали під керуванням Симчишина. Як і садочки, школи, спортивні майданчики, дороги і прибудинкові.

   • Нащо ви всі того Мельника згадуєте? Який мер буде Симчишин побачимо. А то Мельник не робив нічого. Тролейбусів купив два за 10 років. Нічого не будував тільки собі два базара Дарсон і Евереслі.

 3. Мінфін зробив крайньою Хмельницьку міськраду у неможливості купити 46 петробусів “Богдан”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.