У Шепетівці звільнений системний адміністратор ОВК виносив три ноутбуки

Внаслідок конфлікту на засіданні виборчої комісії одномандатного округу № 190 в Шепетівці (17 жовтня 2014 року), що виник між більшістю членів та системним адміністратором, останній вийшов з залу й залишив приміщення, прихопивши з собою ноутбуки.

Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Засідання скликалося терміново для розгляду питань із замінами членів дільничних виборчих комісій, і на нього не встигли прибути більшість спостерігачів, довірених осіб та уповноважених від партій. За подіями вже стали слідкувати, коли в окружвиборчком було викликано правоохоронців.

У керівництва комісії виникло кілька претензій до системного адміністратора Сергія Форкуна, що той не виконав ряду функій, передбачених його посадовими обов’язками. Зокрема, здалася громіздкою запропонована системним адміністратором процедура жеребкування щодо керівних посад у дільничних комісіях. На пропозицію члена комісії Віталія Янушевського (політична партія «Нова політика») сисадміна та операторів звільнили (11 голосів з 15-и присутніх).

Як з’ясувала ОПОРА, Сергій Форкун вийшов разом із заступником голови комісії Олексієм Раддацом (Комуністична партія України) і отримав від нього доручення занести додому три закріплені за заступником ноутбуки. Вони ще не були готові до роботи в мережі.

Проте у комісії не погодилися з тим і відразу викликали міліцію, повідомили про винесення комп’ютерів в СБУ. Коли Олексій Раддац зателефонував Сергію Форкуну й з півдороги попросив повернутися, того вже чекав старший лейтенант міліції Віктор Михальчук.

«Ноутбуки не були підключені до мережі, а лише тестувалися. Олексій Миколайович попросив дотестувати їх удома, щоб згодом окружна комісія могла використовувати їх у своїй роботі. Він сказав, що передзвонить і забере їх потім», – пояснив звільнений Сергій Форкун.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.