Активісти розшукали “регіоналівське” коріння бютівського мера-кандидата

Кандидат у народні депутати від ВО “Батьківщина” у 190 окрузі, міський голова Славути Василь Сидор був у Партії регіонів.

Про це у “Фейсбуці” написала місцева активістка Людмила Васильєва.

Вона оприлюднила партійний документ, згідно з яким, пан Сидор обирався головою Нетішинського міського осередку Партії регіонів. Це відбулося на конференції 10 жовтня 2001 року.

sydor

Як відомо, міський голова Славути Василь Сидор балотується до Верховної Ради від ВО “Батьківщина” у 190 виборчому окрузі (міста Славута, Шепетівка, Полонський, Славутський, Шепетівський райони).

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Ну и что тут сенсационного?

  2. Я все равно за него проголосую. Нашли сенсацию за 2001й год. Вот если бы он сейчас в регионах был – я бы подумал.

  3. Можливо 2001 рік і дійсно був давно, про те, варто згадати і той факт, що саме міський голова Славути СИДОР очолював штаб Януковича на Президентських виборах 2004 року і м. Нетішин…

  4. Сейчас столько грязи, что я уже ничему не верю. А судить о людях нужно по его достижениях. Я часто бываю в Славуте и больше мне ничего не надо рассказывать. Я за Сидора, даже если он помогал Януковичу с Украины сбежать.

  5. Те що Порошенко один із засновників ПР мабуть знають усі, але це не завадило йому обратись Президентом в 1-му турі після Революції спрямованої в основному проти ПР.

  6. а ви всі не задумувались що це може бути просто чорний піар на Сидора бо він іде від БЮТ яка критикує Порошенка? Де гарантія що довідка правдива? І правду пише Макс. Я теж був у Славуті і зрівняв з нашим містом. Небо і земля! Людина діла є людина діла в любій партії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.