Міліція відмічає, що вибори-2014 до ВР, проходять брудно на Хмельниччині

Головний міліціянт Хмельниччини Олександр Розізнаний вважає, що позачергові вибори до ВР, проходять брудно.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Надзвичайно багато бруду. По-друге, багато агресії — це можна пояснити, але не зрозуміти. По-третє, в деяких випадках виникає думка, що у певних представників домінує правило “мета за будь-яку ціну”, – зазначив він.

За даними Розізнаного, до міліції області надійшло 27 повідомлень, пов’язаних з виборами, з них 25 — адміністративного характеру, дві – внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань (за минулі вибори було зареєстровано 17 таких повідомлень).

“Надіюсь і закликаю до співпраці усіх свідомих представників громади — давайте разом забезпечимо чесні і прозорі вибори та дійсне волевиявлення наших громадян”, – наголосив міліціянт.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

  1. Міліція не реагує на порушення Герегою-Мацьковим
    Закону України про вибори. Підкуп, підкуп і це при Порошенку. Такого при Януковичу не було. То чи потрібна тоді партія Порошенка в парламенті. Люди задумайтесь.

  2. Саша,ти дебіл?Чи козачок від моїх хлопців?

  3. Мельник поганий, але він ангел проти Гереги.

  4. повчіться в красилова; жодного порушення, найменшого бруду неемає. це заслуга районного керівництва. тут депутатом стане найдостойніший.

  5. До людей зверніться і побачите порушення. Герега і у нас в Красилові веде себе нагло. Возить в Городок автобусами вчителів і там їх підкуповує. Міліція на це закриває очі. І влада Красилова чиста і результат буде зрозумілий.

  6. Хто не зрозумів пояснюю: Кишенькович – Герега це брати (Шинькович).

  7. А можливо на порушення почали звертати увагу? За часів регіонів щоб не робили усе було прекрасно, а зараз старі методи не прокатують: за підкуп знімають з реестрації, ректорів які змушують студентів агетувати знімають з посад.

  8. назвіт хоч одне прізвище.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.