Громадскість 190 виборчого округу просить знятися ряд кандидатів на користь воїна АТО Ковальчука

Громадські активісти Славутського, Шепетівського і Полонського районів звернулися до ряду кандидатів у нардепи 190 виборчого округу, аби ті знялися з виборів на користь воїна АТО Василя Ковальчука.

Фото з "Фейсбуку" Ковальчука

Фото з “Фейсбуку” Ковальчука

Ця відозва опублікована на сайті slavuta.info.

Відповідні прохання громадськості про зняття одержали висуванці: Сергій Вавринчук (“Народний фронт”), Роман Мацола (“Блок Петра Порошенка”), Василь Сидор (ВО “Батьківщина”), Андрій Зелінський (Радикальна партія Ляшка), самовисуванці Сергій Оврашко і Анна Побережна.

“Пане Мацола, Ваш досвід у веденні бізнесу неоціненний! Станьте надійним інвестором для нашого краю, займіться, будь ласка, бізнесовою освітою нашої молоді (і сільської, і міської), передайте їй свої знання про спілкування та співпрацю з іноземними партнерами, об’єднайте навколо себе креативних, ініціативних, готових наполегливо йти до перемоги. Нам такого лідера на місцях не вистачає”, – звернулися активісти до провладного кандидата.

“Пане Сидор, Ви чимало зробили для Славути, у Вас є план її розвитку на багато років. Кому, як не Вам, здійснювати давно задумане, коли нарешті готується децентралізація влади, кому, як не Вам, втілювати реформу місцевого самоврядування із знанням справи”, – говориться у зверненні.

Разом з тим, активісти довіряють “рішучу зміну корупційної системи влади довірмо тому, хто довів силу власної позиції кров’ю – Василеві Ковальчуку”.

Довідка НГП. Василь Ковальчук є учасником АТО, громадським активістом, членом партії “Свобода”. Він пройшов найстрашніші бої російсько-української війни – Слов’янськ, Саур-Могилу, Іловайськ.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 31

 1. Люди добрі !!! Ф ви подумали у якій ракції він працюватиме??
  Які закони готуватиме??

  Оберіть його головою ради ветеранів і хай по школах проводить уроки патріотизму

  • Це і є інформаційний підкуп. Борони Боже від цієї свободи.

   • нормальний він чувак, лише одна пляма на біографії – “член Свободи”…і сам би його підримав як би не така жирна пляма

    • Сам ти жирна пляма!!!!

     • бандерівська суко ти вже задовбала разом з своєю свободою. твое місце на галіції, швидко біжи на вогзал, потяг до львова чекає на тебе

  • Повністтю погоджуюсь!

 2. Люди, я дуже поважаю воїнів – людей гідних та з почуттям патріотизму. Але давайте будемо відверті… Країною мають керувати професіонали. При всій повазі, але що зможе зробити людина без профільної освіти? Чи до нього знову за бюджетні кошти приставлятимуть 20 радників та помічників, з котрих 17 буде ганебні корупціонери? Таку історію ми проходили на початку 90-х, коли, я пам’ятаю, в Раді було вдосталь патріотів – поетів та десидентів.
  Гідність – це добре, але людям хочеться їсти.
  Я не проти “Свободи” якщо вони будуть окрім маршів та факельних ходів робити щось більш конкретне та відчутне, окрім відчуття патріотизму.

 3. Я з Полонного. буду голосувати тільки за Ковальчука, тільки за Свободу.

  Сидора та Мацолу в нас ніхто не знає.

 4. П…..ць, як під Саур-Могилою пацанів з оточення виводити то в пацана клепки хватає і він для всіх нормальний, а як у Верховну Раду , то всякі Буряки і мажори уже за нього розумніші і є ВЕЛИКИМИ ПРОФЕСІОНАЛАМИ!!! Та цей хлопець з самого пекла виліз лише завдяки своїй голові, тому і державу профукуємо уже 20 років, що слухаємо всяких ОРЕСТІВ І Анонімних Андріїв з їхньою тупарилою філософією !!!!

  • В том то и беда, что в противовес к ворам, бизнесменам и прочим выставляется кандидат, “лучшей акцией” которого, выставляют участие в АТО

 5. Вся Славута за Ковальчука !

 6. Якби усі ті мажори що ідуть в раду і на публіку сьогодні кидають подачкі на АТО, дійсно були б патріотами то прислухалися б до звернення громади, і таким чином показали б свою шану нашим воякам, а так ж вони скажуть” я стільки бабла в компанію всунув, що незнімусь ніколи”, а на на наших вяків вони великій болт насправді ложили!!!!

 7. І за Миклуша!!!

 8. Будем дивитись правді в очі, в нього немає жодного шансу перемогти на окрузі.

 9. Я теж з Полонного і буду за Сидора. Він свое місто з руїн зробив. Слава Україні!

 10. Я за господарів і за тих хто щось робить. За Сидора.

 11. Із нашим бюджетом і мавпа може бути нормальним мером (що власне і практика показала). Я подивився б що цей козак зміуг би зробити в вашому Полонному чи в Ізяславі, напевно через рік сам би у відставку пішов, бо там собі вкрасти нем що)

 12. я також за Василя Сидора! У нас бюджет гадаю не гірший ніж у вас але місто як було в ямі так і є. героям Слава!

  • А ти порівняй бюджети і тоді побачиш, бо нагадати собі багато чого можна) Апотім на цих догадках обрати Бог зна що)))

 13. А можна дізнатись конкретні прізвища цієї “Громадскості”?

 14. А хто скаже. Сидор міг би вийти з перегонів на вибори. Досвіду в хлопця немає,але у багатьох працюючих його теж немає. Нехай цей хлопець іде на місце Мерлені,в управління,бо вона дуже тупа. На місцях теж потрібно робити,а потім на верх рвати.

 15. Ребята не видитесь на провокацию, которую сгоряча растиражировал НГП! Где фамилии этой “громадскости”? Кто вообще автор этой дешевки? Я тоже могу подписаться кем угодно и в нет спихнуть – поди потом разбери что да к чему! Сидора они боятся – вот и пишут всякую фигню. Но он все равно победит.

 16. Хотілося щоб Сидор переміг. Але останні соцопитування віддають перевагу Миклушу (22.1%), далі Сидор (19.6%), Ковальчук (14.8%), Мацола (12.9%) і т.д…..

 17. Это тот Миклуш, который возглавлял ПР нашей области? А к нам в Шепетовку он нос не кажет потому что мусорных баков боится?

 18. Не думаю что сейчас время делить людей на тех кто был или не был в партии регионов. Там тоже были нормальные люди. Это факт. Кстати, Сидор также в 2001 возглавлял партию регионов в Нетешине.

 19. Кто бы не пришел к власти, однозначно это должен быть человек с высшим образованием (желательно и экономическим и юридическим) и приличным воспитанием (ему представлять общественость и отстаивать их интересы выше), а когда человек не может пару слов связать – извините…Им же решать глобальные проблемы области! Что вы делаете их выдвигая!!! Через 5 лет все рухнет при таком правлении окончательно!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.