У 191 окрузі Ляшко пролюстрував і зняв із виборів свого “радикала”

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко повідомив про зняття з виборів кандидата-мажоритарника у 191 окрузі Андрія Жмурка.

Таке рішення було ухвалене сьогодні під час VI з’їзду партії.

“Цими прийнятими сьогодні рішеннями ми довели, що неуклінно дотримаємось вимог народної люстрації та власних виголошених принципів “, – написав Ляшко у “Фейсбуці”.

Як відомо, Андрій Жмурко працює фахівцем з питань торгівлі цінними паперами у київській ТОВ “Даліз Фінанс”. Він змінив, щонайменше, дві політичні сили: ВО “Батьківщина” (2001-2007) і УДАР.

Від останньої балотувався мажоритарником (№52, Донецька область) на парламентських виборах-2012, взявши 3,67%.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Хохма выборов.
    Ехал вчера домой в транспорте и тут зашёл мужик лет 60-ти, в старых спортивных штанах,тапочках и куртке военке(правда она была то ли обплёваная,то ли птицами обгажена) сам он был под газом,то есть не трезвый и начал прямо в транспорте агитировать за Колищака.
    Достал какую то бумажку из штанов и начал читать заплитаясь. Мол что Колищак назначен президентом головой райадминистрации потом уволен и тд. показывает копию партбилета Колищака члена партии регионов(а был ли он там?) и толком не может сказать сам чего он хочет или чтоб голосовали за Колищака или против) короче …. хреновые агитаторы у Виктора Колищака…)) все поржали с мужика он сам себе под нос что-то пробулькал и вышел …жаль сфоткать и снять не вышло телефон разряжен был…

  2. Москаль купив Жмурка…ганьба Ляшку та Порошенко

  3. Коліщак молодець, зрозумів що йому не потрібно йти в парламент, і на телеканалі “поділля центр” було сказано що він знімає свою кандидатуру з виборів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.