У 193 окрузі “Батьківщина” просить Народний фронт і “Свободу” підтримати їхнього кандидата і зняти своїх (Доповнено)

Партія “Батьківщина” звернулася до Народного фронту і ВО “Свободи” із закликом підтримати у 193 окрузі єдиного кандидата від демократичних сил, «батьківщинівця», голову районної ради Миколу Жогана.

Рішення було ухвалене під час другого етапу ХІІІ з’їзду «Батьківщина».

Як відомо,  за депутатський мандат у 193 окрузі боряться «фронтовик» Віктор Худяк та  самовисуванець-свободівець Володимир Барановський.

У коментарі НГП Віктор Худняк і Володимир Барановський пояснили, що нічого не знають про заяву “Батьківщини” щодо зняття їхніх кандидатур в 193 окрузі на користь представника “біло-сердешних” Миколи Жогана.

“До мене ніхто з цього приводу не звертався. Ми (Жоган, Барановський і Худняк – НГП) висувалися від політичних партій. Тому в цій ситуації переговори щодо єдиного кандидата повинні проводити в керівництві партій. Якщо таке рішення в Києві буде ухвалене, то я звичайно його прийму”, – заявив кандидат від “Народного фронту” Віктор Худняк.

“Я вперше від вас про цю заяву чую. Чим Жоган кращий за мене? Хай він знімає свою кандидатуру на користь мене”, – повідомив самовисуванець-свободівець Володимир Барановський.

Загалом, по цьому окрузі балотується 15 кандидатів у народні депутати.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. в Жогана 3,5% підтримки, в Худняка – 5,5% в Барановського 12%.

  то хто на кого повинен зніматися?

 2. Так просто намалювати цифри, та дути щьоки..

 3. Юлько, як завжди. Зюзі бузі, наші кандидати самі кандидатисті і ніякі кандидати не перекандидатять наших кандидатів:))

 4. чув що Жоган на Мельниченка працює. Так шо хочуть мабуть приборкати так Барановського, який може скласти тому конкуренцію.

 5. Ідеальний варіант – Свобода укладає договір з Правим Сектором, Жоган/Худняк і Баранівський знімаються.
  Єдиний кандидат – Ольга Черній

  • Діма будь реалістом, хто знає Черній в Гуменцях? в Новій чи Старій Ушиці?, не кажу вже про всі інші села районів.

 6. Баранівський 36 голосів не більше він нездара тупа.

  • Барановський буде мати більше 10% а якщо буде більше 36 голосів, ти визнаєш що ти фуфло?

 7. Я підтримую Кохановську Вікторію Святославівну, тому що вона нам допомагає більше, ніж хтось інший. В мене чоловік перебуває в зоні АТО, а Вікторія підтримала нас в Києві коло Міністерства оборони, і сьогодні нам допомагає і нас підтримує.

 8. Худняк таки є чистим лідером на цих перегонах і має відносну перевагу – як моральну так і людську. Він достийний представити наш регіон у Києві. Про Барановського дуже чітко всі висловилися – забагато гонору і самовпевненості, підтримка??? – звідки? “Свобода” перестає існувати, а отже і його підтримувати, а без “Свободи” він ніщо, пардон

  • Свобода вже існує понад 20 років, це єдина партія яка тримається на ідеї, а не на баблі і тому вона, як комуністи будуть завжди. Народний фронт чи то був Фронт змін це все є тільки політичні проекти, а не політичні партії. Звідки може бути впевненість, що вони завтра знову не обєднаються з Батьківщиною, а депутати Батьківщини знову не стануть “тушками” тільки вже в БПП, бо Порошенко, як і яник тоже хоче мати повноту влади.

 9. Погоджуюсь з Правдою: Свобода – це партія Ідеї. Хотілося б, щоб ця ідея стала Національною. Тоді не було б тітушок і расєйських агентів. Однак, на превеликий жаль, діяльність Свободи у Кам’янці інерційна, тому і кандидат – посередній. Вважаю, що фракція Свободи обов’язково має бути у Верховній Раді. А щодо вибору мажоритарного кандидата, підтримую Дмитра: тільки ОЛЬГА ЧЕРНІЙ – незаплямований, активний, молодий Патріот свого краю!

 10. Я як патріот свого регіону,кажу спасибі Коліщаку, що ви зрозуміли народ і зняли свою кандидатуру з виборів

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.