У 2012-2013 роках земельні питання на Хмельниччині вирішувались за хабарі – Лещишин

Управління Держземагентства у Хмельницькій області за останні чотири місяці цього року вдалось розглянути 8,5 тисяч заяв від людей. До того земельники їх не розглядали через вказівку попереднього керівництва: впродовж 2012 та 2013 років в установі всі питання вирішувались лише за хабарі.

Про це заявив виконувач обов’язків керівника Управління Руслан Лещишин, звітуючи про 100 днів на займаній посаді.

“За чотири місяці мого перебування на посаді було видано близько чотирьох тисяч затверджень. Була знята напруга, яка накопичувалась останні три роки. Підхід до справ був настільки нахабним, що, якщо не було фінансової зацікавленості, ніхто і пальцем не ворушив. Впродовж такого тривалого часу ми це “розгрібали”, і тільки зараз вийшли на законні терміни розгляду людських заяв”, – сказав земельник області.

За словами Лещишина, на Хмельниччині запроваджена унікальна процедура: всі землі, які обробляються аграрними групами, що зайняті, але за них не сплачується орендна плата, оформляються на державу.

“Якби в приватника було 177 тисяч гектарів землі, він впродовж 2-3 місяців надав її в оренду і отримав прибуток. “А держава що, лох?” – задаю я питання. Чому держава не отримує жодної користі із земель, які незаконно обробляються? Тому зараз моніторимо, складаємо облік. Все йде до того, що право на оренду земельної ділянки виставлятиметься на аукціон. Хто більше заплатить державі, той орендуватиме. Документи вже підготовлені, готуються перші аукціони. Київ нас почув”, – зазначив чиновник.

Також Лещишин наголосив, що побороти корупцію можна тільки тоді, коли ліквідуються причини і можливості для її виникнення. І запровадження аукціонів – один з шляхів до цього.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Представниця обласного штабу Порошенка Анжела в Городку агітувала за Герегу. Штаб Порошенка продався. Чи знає про це Порошенко. Дізнається коли голосів за партію не буде. Люди в Городку в гніві.Шумлять.

 2. Нехай береже Лещишина Бог. Земельна мафія може підставити його, щоб зкомпроментувати і позбутися.

  • Бог Лещишина побережет, если земельку государственную побережет, так у них там, вроде.

 3. Лещишина поставив Симчишин і вони навели порядок в земельній справі. хабарів нема..це правда

 4. 100 днів пройшло а у Волочиську хабарник , підлабузник , помічник всіх регіоналів далі сидить та деребане земельку Волочиську та щей всім хвалиться що хтоб до влади не прийшов всеодно куплю всіх . За що проливали кров наші побратими ???

  • Процедура звільнення і призначення залежить від погодження у Києві, а тому все не так просто….

 5. Ще не довго Лещишину залишилось бути при посаді, впевнений у тому що потім будуть томи кримінальної справи про те, як він із своїми “не корумпованими” товаришами прихватив чимало земельки ( в прихваченій земельці є і пасовиська на яких люди ще досі здійснюють випас худоби, не здогадуючись про те що земля та вже кимось прихвачена)

  • Чому як людина дійсно хоче щось зробити, то обовязково знайдуться люди які тільки стараються вставити палки у шпиці. А на рахунок роботи Держземагенства, то якщо сказати що вона покращилась, то це взагалі нічого не сказати.

 6. Брехня система яка була така й залишилась ставки зросли ….

  • ставки зросли це точно а беруть не напряму але всеодно беруть тай ще більше томущо не надовго зайшли гнати в шию картавих і його поплічників

  • Налог “на вишиванку” ввели, це факт.

 7. Про що ви говорити замість Лещишина бере хабарі його заступник а потім йому відчихляє, за час перебування на посаді Лещишина якого поставив Сабій з Симчишиним тільки у Хмельницькому районі вже продано 170га землі за межами села.

  • Ти особисто носив хабарі чи знаєш про когось?
   Якщо є такі факти то в СБУ.
   А не плести “херню”.
   Не всі такі як риги.

   • давав томущо інакше картавого банда не зробить ати попробуй зробити за пасіба тоді напишеш комент я посміюсь

    • Не тринди.
     А коли пишеш, то факти приводь, або іди в міліцію. Там радо перевірять цю інформацію.
     Пустозвонам мало хто повірить.

 8. Ригівських тролів відірвали від корита, вони шаленіють у своій злобі і пишуть тупий бруд на людей, які хоть щось роблять, а не крадуть як вони колись. Здохніть прокляті

 9. Підтримую Лещишина, дійсно зараз Держземагенство краще працює ніж раніше. До ідеалу ще далеко, але позитивні зрушення на лице.

 10. СБУ вже Лещишиним займається скоро факти будуть,як брали хабарі так і він бере тільки може трохи менше.

 11. Ригівський троль вже матеріали СБУ має, прямо контррозвідник якийсь :)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.