Головний земельник Новоушицького району не вніс в е-декларацію 4 га поблизу Дністра

Начальник відділ Держгеокадастру у Новоушицькому районі Анатолій Бетлій не показав в електронній декларації наявність “сімейних” 4 гектарів землі, яка оформлена у вересні 2016 року.

Про це свідчить витяг з майнового реєстру.

Згідно з офіційною інформацією, пан Бетлій володіє 2 га для ведення особистого селянського господарства у Березівській сільській раді Новоушицького району.

Його дружина Оксана Бетлій також оформила 2 га для ведення особистого селянського господарства у цій же сільській раді.

Обидві ділянки є суміжними і знаходяться неподілак річки Дністер. За даними ріелторів, середня варість землі у цьому місці становить 500 дол. за сотку.

%d0%b7%d0%b5%d0%bc%d0%bb%d1%8f

 

1

 

2

 

Натомість в е-декларації чиновника вказані дві земельні ділянки площами 6721 кв. м і 2036 кв. м, які оформлені 2002 року.

Згідно з роз’ясненням Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування подається ним особисто шляхом заповнення відповідної електронної форми на веб-сайті НАЗК через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. До відома читаючих, в т.ч. й авторів: декларація подавалася за 2015 рік, станом на який їх не було. Ви замовлення виконали неякісно)

  2. ціна не встановлена ріелтором ж? принаймі експетрна або ж нормативно грошова оцінка? чи ні ж? на слово ріелтора? поясніть!

  3. Какое нафиг наследство! У неньки он втихаря землицу спер. Наверняка гнида на пенсию метит и 4 гектара чернозема упер под эллинги .

    • які елінги? смішні ви. Подивіться на карту. Ви не бачите, що там до Дністра, ще чимала лісосмуга (метрів 400) під такою крутизною, що там зійти важко, хто там був той знає. Це по-перше, а по-друге, які елінги, там же чітко написано ОСГ

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.