Зустріч Гереги з виборцями закінчилась побиттям “неугодних”

9 жовтня в Будинку культури села Маків (Дунаєвецький район) відбулась чергова зустріч з кандидатом в народні депутати Олександром Герегою. За словами громадських активістів, на “виставу” привезли школярів Маківської та Шатавської шкіл,які читали вірші та дарували коровайкандидату в нардепи.

В залі були присутні троє прихильники “Свободи”,які нагадали громаді про голосування Герегою“драконівських”законів 16 січня та вигукнули “Ганьба”. На це відразу зреагувала охорона нардепа: вивела хлопців за Будинок культури та побила.

Дізнавшись про цей випадок декілька десятків прихильників “Свободи”, громадські активісти, “Правий сектор” та “Самооборона” зібралися в Дунаївцях біля райдержадміністрації з вимогою звільнити та покарати працівників міліції та освітян,що привезли на зустріч дітей, які мали б бути на уроках.

Імпровізований мітинг не сподобався “спортивним прихильникам” Гереги, які організовано прийшли “поговорити” з мітингувальниками. Впродовж словесної перепалки дунаївчани впізнали в молодиках спортивної зовнішності “тітушок”, які “працювали” на минулих акціях протесту. До силового протистояння між активістами та захисниками Гереги не дійшло. Учасники мітингу стверджують, що Олександр Герега постійно возить з собою “охорону” через те, що дуже боїться “народної люстрації” через сміттєві баки.

Як повідомив НГП Володимир Тулупов, адміністратор сайту “Ділові Дунаївці”, після цього випадку відбулось засідання працівників освіти району на якому засудили дії викладачів, що взяли участь в зустрічі з кандидатом в народні депутати в робочий час.

https://www.youtube.com/watch?v=hiGokh8uGZY&list=UUc_tJREbDstYYc9jPsc1gXA&index=2

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 28

 1. Герега та я-одно ціле.Не чипляйте його!!!

 2. Таких “педагогів”, які втягують своїх неповнолітніх вихованців у політику – люструвати і звільняти за статтею без права надалі займати педагогічні посади.

 3. По всьому округу директори шкіл агітують за герегу в робочий час і їм на все наплювати

 4. Представниця обласного штабу Порошенка Анжела в Городку агітувала за Герегу. Штаб Порошенка продався. Чи знає про це Порошенко. Дізнається коли голосів за партію не буде. Люди в Городку в гніві.Шумлять.

  • Необхідно написати скаргу до ЦВК
   Голові Центральної виборчої комісії
   Охендовському Михайлу Володимировичу
   01196, м.Київ, пл. Лесі Українки, 1
   тел.+38 (044) 286-84-62
   з вимогою зняти з перегонів цього кандидата.
   Лист має бути з оголошеною цінністю та з рекомендованим повідомленням про вручення.
   Все в наших руках. Ми мусимо відівчити їх від нахабства.
   Закон один для всіх.
   УДАЧІ ВАМ!

 5. Такі вчителі і чиновнички, які за подачки будуть йти на поводу тих напряму винен у війні і крім того ще голосувати за них….
  Але про що говорити.
  НАРОД МАЄ ТУ ВЛАДУ – НА ЯКУ ЗАСЛУГОВУЄ!!!

  • Ми ведемо до школи та залишаємо на педагогів саме цінне, що маємо. І зовсім маленькі люди залишаються на самоті, у цілковитій владі непорядних, злих дорослих людей. Наші діти мусять “відпрацювати” всі їхні нездійсненні надії.
   Починати будувати нову державу потрібно саме зі школи.
   Там росте наше майбутнє!
   Якщо будемо працювати, та думати головою – все у нас буде гаразд!
   Слава Україні!

   • Таких хероїв як “свобода” потрібно вішати на стовбах. правильно зробили шо тих козлів побили.

    • Свобода це мабудь єдина політична партія, яка показала як потрібно працювати в Україні. Яка проявилу свій дух та дисципліновану у Верховній Раді. А те що вона не нравиться усяким покидькам, це тільки тому що не дає їм спокійно жити та розповідає усю правду про горе кандидатів простим людям.

     • Ясно, що на “Свободу” постійно налітають ті, що звикли постійно грабувати і знищувати державу.
      Але ж скажіть, уроди, ви, що вірите у те що гроші в могилу заберете

     • Свобода це партія покидьків-шовіністів. Злодій тягнибик накрався неменше регіоналів. Так шо шановна зомбована “правдо” не розказуй тут казочки про свободу. спитай тягнибиків звідки у них такі маєтки під Києвом, львовом а у їхніх дітей у Эуропі.

     • А ти наш вася ФРОНТович не пизди а збирай своїх побратимів-покидьків із злочинно-кримінального угрупування “Свобода” і звиздуй на ФРОНТ.

 6. ну так потрібно думати за кого голосувати, а не вестися на тимчасову вигоду.

  • Яка тимчасова вигода? Людина дыйсно багато зробила!!!

   • Оце точно напи.див дядько з тіткою багато. Грошей наробив з повітря . Закон збереження матерії : десь взялось то десь пропало. В ко го дурню анонімний пропало!?

   • Зробив… Так як і вся партія регіонів і їхній ростовський лідер.
    За них не можна голосувати тільки за те,що вони винні у смертях тисяч наших украйнців.
    Але людина це зрозуміє, тільки, коли сама втратить близьку людину. Всім миру!!!

 7. Мало дали попід духи . Цих баранів треба товкти де тільки можливо. Розвалили державу – кинули у прірву через амбіції та піар таких як сволота з герегами…

  • Більше чим ПР і іхні члени гереги, лабазюки і бондарі вже цю країну ніхто не розвалить, хто б не прийшов до влади.
   Вони показали мастер-клас…

 8. Призначили дурного Фосолю з Полонного,який у нього може бути рівень? Педагог. За його спиною купують всю освіту,а він робить вигляд,що нічого не відбувається. Корупція процвітає в освіті. Чому ця галузь підтримує,агітує за Герегу,Лабазюка,Мельниченка і Бондаря? Він що не розуміє???? Нехай не сидить в кріслі,а поїде в Кам’янець,Городок ,Чемерівці і інші. Дайте чіткі завдання директорам,а він говорить так,наче в рот гімно набрав. Одним словом ФАСОЛЯ!!!! Бездієвий,а може в долі з депутатами???

 9. Не хочу нічого поганого сказати про Фасолю,але більш доконало потрібно володіти справою,яку доручили. Людина може і не погана,а керівник слабенький. Роботу організувати не може,в загальному говорить. А на рахунок виборів,то це правда,директори і пед.склад продаються за гроші,агітуюють,він нічого не говорить. Фасоля абстрагувався,або боїться. Йому певно всеодно хто пройде,як Україна жити буде. Безхарактерний. Якби Симчишин зібрав директорів і вчителів і дав їм прочуханки. Вони б зрозуміли!

 10. То що змінилось? Гроші вирішують все. А вчителям більше всіх не вистачає. Подарунки їм дарують,на ремонти збирають,займаючись індивідуально з дітьми гроші беруть( податки не сплачують). Безпринципні. Не знаю вашого керівника освіти,але одного вигляду достатньо. Знаю одне,Симчишин не може розірватися,поміняйте на іншого керівника. Цей як Прус,спокійний,посмішка і ніякого толку.

 11. Не дивуйтесь,усі кадри Лесі Стебло. Вона нічого не розуміє і таких самих підшуковує,щоб на їхньому фоні виглядати розумною. Але і тут не завжди вдається. Польовик придурок,Мерлені просто тупорила,ніхто і не розраховував на більше. А людям як працювати. Гуменний з інфраструктури просто даун,але вони всі люди Пруса. Стид і срам!!!!!! Доведуть до ручки все. Люди не пишуть про охорону здоров’я, соцзахист,культуру. Бо там все нормально,а в цих управліннях БІДА!!!!

 12. Адміни видаляйте коменти з ненормативною лексикою.

  Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

 13. А В НАС -ПОРЯДОК! ПОВЧІТЬСЯ ІНШІ.

 14. Коліщак молодець, зняв свою кандидатуру з парламенських виборів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.