“Обіцянки-цяцянки”, або як в Кам’янці відбувався круглий стіл за участю кандидатів в нардепи

В Кам’янці-Подільському з ініціативи Хмельницького та Чернівецького осередків Комітету виборців України відбувся круглий стіл на тему: “Обери мене! Аналіз програм кандидатів в депутати по в.о. № 193”.

За словами голови Хмельницького обласного осередку КВУ  Юрія Ануфрієва, на захід було запрошено 14 з 15 кандидатів в нардепи по 193 виборчому окрузі(центр – Кам’янець-Подільський), однак зустрітися з журналістами та експертами вирішили лише 6 політиків.

Так, на захід прийшли самовисуванець, член ВО “Свобода” Володимир Барановський, самовисуванець, член “Сили людей” Вадим Мендограло, “Радикальна партія Олега Ляшка” Анатолій Мазуренко,  “Опозиційний блок”  Інна Салій,  самовисуванець Олександр Мазурчак та самовисуванець Вікторія Кохановська.

Як повідомили експерти КВУ, “частина передвиборчих обіцянок носить декларативний характер не пов’язаний із діяльністю народного депутата України, а частина із кандидатів не до кінця розуміється в інструментах реалізації державної політики”.

Також аналітик Комітету виборців України  Ігор Бабюк, повідомив, що деякі кандидати написали свої програми з помилками.

З виступів кандидатів в нардепи, окрім повторення їхньої передвиборчої програми, можна виділити цікаві тези:

Олександр Мазурчак:

–         Наголошував, що підписав меморандум з Реанімаційним пакетом реформ та рухом “Чесно”

–         Планує відродити військовий інститут в Кам’янці-Подільському

–         Розширити владу місцевого самоврядування

Інна Салій:

–         “Це війна можновладців та олігархів”

–         Похвалила свого колегу Вадима Рабіновіча

–         Заявила, що в Одесі відбувся самосуд ( мова йде про побиття Шуфрича)

–         “страшно не за себе, а чи зможемо ми цього разу обрати гідних людей до Верховної Ради.”

–         “Я готова до люстрації, але починаємо кожен з себе”

Вадим Мендограло:

–         “Якщо ми самі себе не захистимо, то ніхто нам не допоможе”

–         За вільне володіння зброєю

–         За вступ України в НАТО

–         Розвиток бізнесу інформаційних технологій

Володимир Барановський:

–         Треба втілювати закон про люстрацію

–         Введення воєнного стану

–         Відновлення військового училища

–         Передача землі в довгострокову оренду

Вікторія Кохановська:

–         “Я не вірю в цю війну. Ця війна наіграна”

–         Вибори депутатів мають відбуватися 1 раз в рік

–         “Я за Україну віддам душу й тіло”

–         Дайте молодим рухатись вперед

Анатолій Мазуренко:

–         Навіть, якщо не виграє вибори до ВР, пообіцяв інвестувати кошти в біогазові сферу та гідроенергетику в своєму окрузі

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Аналізуючи програми та ті тези, які виділили автори статті, можна з впевненістю сказати, що зі всіх представлених тут кандидатів найбільш професійні та реальні задачі ставить Олександр Мазурчак, другим після нього йде Володимир Барановський, хоча його задачі більш розпливчаті.

    • Мазурчак єдиний кандидат, який розуміє про що говорить. Його слова ніколи не розходились з діями, тому він і обирався тричі. Його підтримують люди, бо він перевірена з роками людина. А інші кандидати лише розповідають про свій патріотизм і налаштовують на війну. Нам потрібен МИР. Досить бойових дій, давайте обирати тих людей, які будуть розвивати нашу країну разом з нами, з простим народом.

  2. Всем понятно, что игра проплаченных со стороны Владимира Мельниченка журналистов, троллей в Фейсбуке “делает якобы свое дело”. Но есть еще люди, которые умеют самостоятельно мыслить и не продавать свой голос за гречку!

  3. Всем понятно, что игра проплаченных со стороны Владимира Мельниченка журналистов, троллей в Фейсбуке ” делает якобы свое дело”. Но есть еще люди, которые умеют самостоятельно мыслить и не продавать свой голос за гречку!

  4. Дивіться яка інформація цікава: “Про переділ влади на півдні Хмельницької області, зокрема у Кам’янці-Подільському, свідчить також ситуація, яка склалася в 2010 році з тодішнім мером міста Анатолієм Нестеруком. Котрий був обраний у 2008 році на цю посаду 86 відсотками голосів і не був підконтрольний жодній із кримінальних структур області. 22 вересня 2010р. Анатолія Нестерука затримали співробітники СБУ за отримання хабара в 300 тисяч гривень за надання в оренду земельної ділянки площею півтора гектара приватному підприємству під керівництвом Євгена Геселєва. У результаті Нестерук провів близько дев’яти місяців у СІЗО. У травні 2011р. порушена проти нього за ст.368 кримінальна справа була перекваліфікована апеляційним судом у ст.364 (зловживання). Нестерука засудили до чотирьох років з відстрочкою вироку на один рік і звільнили в залі суду. Сьогодні у Кам’янці-Подільському і Хмельницькій області загалом без погодження з В.Мельниченком не вирішується жодне серйозне питання, як адміністративно-господарського, так і кримінального характеру. На всі керівні адміністративні посади призначаються особи, на яких дав власне погодження В.Мельниченко. Призначати цих осіб йому допомагає Інна Богословська шляхом лобіювання в Адміністрації Президента, Кабміні, інших відомствах. За все це береться певна плата. До речі, зараз мером Кам’янця-Подільського є підконтрольний В. Мельниченку Михайло Сімашкевич – колишній співробітник податкової міліції.За час активних дій злочинного угрупування Шевченка-Мельниченка на територій Хмельницької області залишається нерозкритими цілий ряд замовних вбивств із використанням вогнепальної зброї та вибухових речовин.” – розповів Генадій Москаль.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.