Ярема: Чому я не йду на вибори

З Петром Порошенком знайомий з 2002 року. Це порядна, високопрофесійна людина. Без сумніву, є одним із кращих антикризових менеджерів у нашій державі. Переконаний, що як Президент Петро Олексійович зуміє вивести Україну на європейський шлях розвитку.

Сьогодні він несе персональну відповідальність перед народом за мир, стабільність та розвиток нашої держави. Втілювати це без дієздатної Верховної Ради, при цьому боротися як із зовнішнім, так із внутрішнім ворогами – неможливо. Це розуміють усі. Тому необхідно підтримати його ініціативу.

Згідно із соціологічним дослідженням, яке було проведено у вересні цього року, за настроями виборців нашого округу Ростислав Ярема є лідером серед прихильників демократичних сил. Але…

Фото kam-pod.gov.ua

Фото kam-pod.gov.ua

По-перше, дотримуюсь думки, що сьогодні, коли йде війна, гинуть наші діти, вояки, мирні жителі, боротися за місце в політиці, або за посаду – цинічно та підло. По-друге, гроші, які планують використати кандидати на вибори, вважаю, можна витратити більш ефективно, спрямувавши на потреби Збройних Сил.

Виходячи з цього, прийняв рішення – не балотуватися до Верховної Ради.

Звертаюсь до своїх давніх політичних опонентів Володимира Мельниченка та Олександра Мазурчака. Як члени команди Януковича, на моє глибоке переконання, ви повинні набратися сміливості, знайти в собі крихту людської гідності та відмовитися від участі у виборах до Верховної Ради.

Також звертаюсь до кандидатів в депутати від демократичних сил: зважте всі «за» та «проти». Не йдіть на вибори заради участі, бо таким чином ви розпорошуєте голоси виборців, повертаєте у Верховну Раду прихвостнів, лицемірів та колишніх слуг Януковича.

Дорогі моєму серцю кам’янчани та жителі Новоушицького району! Я не зрадив та не підвів Вас. Це мій обдуманий і виважений крок.

Прошу його зрозуміти та підтримати. Сьогодні спокій та мир вкрай потрібні Україні. Роблячи свій вибір, повстаньте проти брехні та лицемірства, шукайте та голосуйте за правду і справедливість.

Моє ж місце сьогодні поряд із тими, хто боронить державу.

Слава Україні!

Ростислав Ярема.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 18

 1. Клоун)) Вічний ЛУЗЕР….

 2. А як на мене, то достойно, по більше би таких політиків!!!
  Дійсно зараз важливіше допомогти зформувати команду Президенту.Україна у небезпеці!!!

 3. Нікчемний політик… Розікрав усе місто((

 4. Згадує про місто тільки перед виборами. А так то взагалі нічого не робить, Тільки що і вміє це розкрадати місцевий бюджет…

 5. Цілковито підтримую вас Віктор. Дійсно це бандит за яким уже давно в’язниця плаче. Нікудишній політик і керівник.

 6. Вже зовсім іуда сказився!

 7. Людина, яка немає міри у грошах, розграбував все місто

 8. Рейтинг в Яреми в межах 5 відсотків до виборів готувався бігмордами заклеів не тільки Кам’янець а і Хмельницький але думаю Хмельницький пугав суд апеляційний Ковтуна бо дві справи були в провадженні одна за підробку документів інша нанесення збитків державі на мільйони гривень одна закрита по строку давності інша попала під амністію лузер зі стажем ніколи на вибори не йшов без підтримки з Киева всім розповідає що він в близьких з Порошенко якого кинув або просто розвів на виборах розповідаючи що він впевнено виграе в Мельниченка але не судилося план зараз в него такий -підтримати Ковальчука Васю який йде від Порошенка доречі бувший регіонал як і Ярема який в Ядухи підписував клятву якщо стане мером служити Януковічу вірою і правдою бумага оригінал е жде свого часу так ось він зараз буде підтримувати Васю Ковальчука той виграе а потім на мерських той підтримуе Яремуі Кам’янець в капкані це плани а на ділі буде Вася+ Ярема як завжди пшик бо вони погані брехливі гнилі людішки ні які не лідери аферисти чистої води запомни Ярема хоча настояще твое прізвище Пияк навіть батьків зрадив заради гучних слів запомни знаю що прочитаєш ні х.я вам не світить все піде не по твоєму сценарію навіть не сумнівайся,покедова

 9. Знаю, збирають пікет” під браму”??? Коли??? Згодна, що потрібно гнати поганою мітлою щура, який незаконно присвоїв собі міське майно!!!взнати, що саме воно зробило для АТО і для міста!!! А далі-йти і вимагати від керівництва міста встановлення справедливості!!!щоб того регіонального” лідера”-хамелеона таки посадили за грати!!!!!!

 10. Слухай меня, апаздиционєр! Ты апаздал! Навсигда!!! Лягай і спочівай, твоя песінка спєта!!!

 11. http://m.youtube.com/watch?v=BpLRplbF5ek
  Іуда, тобі потрібно провести освідєтєльствованіє твого псіхічєского состоянія!! І троха підлічіться!! Це тобі напутствіє від класіка! Цьом

 12. Спасибо Ростик !!!! Я насмеялся от души. Не зря я сюда зашел . Ответом тебе будет то, что нету ниодного положительного отзыва. Самое смешное, что ты поставил себя рядом с Мазурчаком и Мельниченко. Ты в политике от них так далек….. Ну вот как я например. Мне наверное тоже нужно сочинить что–то подобное и еще 40 миллионам нашим гражданам. Ну вот кто бы за тебя проголосовал? За моего кота и то наверное больше бы голосов было.

 13. Вообще не понимаю, ну наворовался в свое время и сиди себе тихонько. Нет ведь лезет и лезет. Видимо на воле не хочет быть. В тюрьму просится. хотя все правильно – вор должен сидеть в тюрьме.

 14. От мені цікаво, шо ж він в кого вкрав? Наскільки відомо ні в мерах не був, ні в якій державній структурі крім РДА і то недовго. За що його так?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.