ЦВК зареєструвала 12 кандидатів у народні депутати від Хмельниччини

Центральна виборча комісія зареєструвала 12 кандидатів у народні депутати від Хмельниччини на позачергові вибори до Верховної Ради.

Відповідне рішення ухвалене ЦВК 23 вересня.

Зокрема, по мажоритарках області йде 6 самовисуванців:  голова селянсько-фермерського господарства “Любава”, член Комуністичної партії України Микола Туркот (188 округ),  перший секретар Шепетівської міської організації Комуністичної партії України Анатолій Дем’янов (190 округ),  фізична особа-підприємець Олександр Миклуш (190 округ), пенсіонер Володимир Безкоровальний (191 округ),  ректор Хмельницького інституту соціальних технологій Університету “Україна” Михайло Чайковський (191 округ), народний депутат України Володимир Мельниченко (193 округ).

Крім цього, зареєструвала 6 мажоритарників від “Народного фронту”:  комерційний директор ТОВ “ТРАНСМІСЬКБУД” Руслан Афійчук (187 округ),  заступник начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Дмитро Беспалов (188 округ),  директор департаменту екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА Сергій Вавринчук (190 округ),  заступник голови Хмельницької обласної ради Ігор Хитрук (191 округ),  голова ВГО “Новий порядок” Мирослав Мусій (192 округ),  начальник юридичного відділу виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради Віктор Худняк.

На 24 вересня в одномандатних виборчих округах Хмельницької області балотується 38 кандидатів у нардепи.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. А знаєте чому лабазюкчок йде в нардепи .Щоб недоторканість продлити,а то його посадять в клетку та будуть е…ь.За його дороги пижджені та зерно яке він напиздив .
    Люди Ви ,що тупі він до цих пір кормить Ядуху (офіс знімає в сина Бога-Влади за 10000$.Так що П..а.ас ще той.Подивіться як він грошима розкидається,щоб тільки пройти.Всіх грузить, адмін ресурс заставляє . Підключив Бандітів 90-х років. Це просто рекетьор.Люди дають гроші беріть але голосуйте як хочете ,за кого думаєте ,до кого серце підскаже.Зрадників потрібно на сміт’я !!! Купив жоночці BMW за 150000$(крута губаста сосалка .Насосала)та собі новий подарунок купив Mercedes s6.3amg (за гроші народу 250000$)Погано їздити на reng-roveri(За 200000$ які розвів Літвіка )Хата як на міжгірї в царя.Царьок його дружок!!!!!

  2. Моя пропозиція: досить брати з нас хабарів! Досить! Досить корупції в Кам’янець-Подільскому, – моєму рідному місті! Досить! Треба розвивати туристичний бізнес, відкривати робочі місця. Треба вже приводити до влади нормальних, порядних людей! Ось хіба той же Мазурчак Олександр – нехай він знову буде мером.. Я більше інших безхабарників у виборчому списку не бачу… Нам треба “Господаря”, порядну людину, яка буде душею боліти за нашу землю, за нашу країну, за наше рідне місто!

  3. Володимир Володимирович, який нічого не зробив для Камянця, а весь час тільки прикривався чужими успіхами та досвідом, можна собі тільки уявити його тактику на державному рівні. “Дуже гідний кандидат”

  4. Ольга, як не зробив? А цукровий завод який порізали на металобрухт? Це ж Володимира Володимировича заслуга.

  5. В такому разі, я забула додати дороги, які знаходяться в жалюгідному стані та бідолашних підприємців, яких “затисли” та продовжують “затискати” до неможливості. І це ще далеко не повний список!

  6. Олександр Мазурчак и Володимир Мельниченко – битва титанів, всі інші пішаки в цій грі. В цій битві, однозначно, за Мазурчака.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.