ОВК у Красилові запрацювала з третім головою на чолі

ОВК з центром у Красилові знадобилося чотири засідання для того, щоб було приведено до присяги голову виборчкому одномандатного виборчого округу № 189.

Як повідомляє громадянська мережа “Опора”, Сергій Яковлєв – третій із кандидатів, поданих на цю посаду до Центральної виборчої комісії за квотою Партії регіонів. Його попередники з порога відмовлялися тут працювати.

Чи не головною причиною небажання виконувати обов’язки керівника головної комісії у виборчому окрузі була невизначеність із приміщенням для неї. На сайті ЦВК за комісією закріплено територіальне управління державної судової адміністрації, що на вулиці Грушевського, 53. Та у кабінетах цієї установи окружну виборчу комісію бачити не хотіли.

images-xm-nedostupne_prymischennja-500x281

Комісія вже мала досвід роботи за цією адресою на попередніх виборах. Але цього разу довго не вдавалося отримати дозвіл на користування приміщенням у фонду держмайна. За словами секретаря виборчої комісії Валентини Пасічник (суб’єкт подання – фракція ВО «Батьківщина»), процедура передачі приміщення тривала близько двох місяців. Досі комісія збиралася у залі для нарад у будинку Красилівської районної ради і райдержадміністрації.

Присягнувши виконувати свої обов’язки відповідно до закону, Сергій Яковлєв запевнив: «Найбличим часом приміщення обладнають усіма необхідними засобами для нормальної роботи комісії, і ми зможемо приступити до роботи у нормальному режимі».

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. В красилові все як не в людей! Більше писати не буду-так і все ясно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.