Люди Гереги і Ядухи балотуються до парламенту від Хмельниччини

Центральна виборча комісія зареєструвала 8 самовусуванців у мажоритарних округах Хмельницької області.

Відповідно до рішення ЦВК від 22 вересня, у 187 виборчому окрузі зареєстровані  виконуючий обов’язки директора, ПП “ПОДІЛЛЯ-КРІЛЬ” Анатолій Катеренчук і  начальник управління з технічних питань, ДП “Укрмедпроектбуд”, екс-заступник хмельницького міського голови Анатолій Лаврентій.

У 189 окрузі балотуються  радник голови Хмельницької обласної асоціації сільськогосподарських товаровиробників і колишній заступник голови Хмельницької ОДА з питань АПК Володмир Галищук,  директор Теофіпольської філії ПрАТ “Зернопродукт МХП” Василь Петринюк,  заступник голови ТОВ “Епіцентр К” Андрій Шинькович.

У 191 окрузі йдуть директор ТОВ “Чорногори” і депутат Хмельницької міської ради (входила до фракції Партії регіонів) Оксана Кольгофер, генеральний директор ТОВ “НСВ” Сергій Пономарьов.

У 193 окрузі висунувся  комерційний директор СПП “Фарна” Віталій Дубицький.

На 22 вересня на Хмельниччині зареєструвалося 25 кандидатів у народні депутати.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. А кто от кого, можно уточнить.

  2. Грустно! А откуда такая информация? Похоже на очередную “утку”. Пожалуйста,поделитесь источником информации!!!!!!!!!!!

  3. Цікаво, від кого йде Катеренчук, якого я особисто знаю, як абсолютно незалежну людину? Непогано було б оприлюднити факти зв’язків цього кандилата з Герегою чи Ядухою. Бо написати можна все, що завгодно, особливо, якщо є замовлення
    .

  4. Сама весела кандидатша це Мальвіна Кольгофер. А яка розумна,прогресивна і інтелигентна. Не дай Бог! Куди вона преться з тими тортиками? Зовсім з’іхала з катушок. Для чого це їй потрібно? Гроші немає куди діти?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.