Екс-мер Кам’янця-Подільського йде в нардепи

Колишній перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак на своїй сторінці у Facebook розмістив фото зі священної гори Афон, де “просив у старців благословення на участь у виборах”.

Фото aspekty.net

Фото aspekty.net

У розмові з журналістом НГП він підтвердив свої наміри балотуватися на рідному 193 окрузі (центр – Кам’янець-Подільський).

Мазурчак має намір іти як самовисуванець.

Довідка НГП. Олександр Мазурчак тричі обирався Кам’янець-Подільським міськом головою.

Від червня 2010 року — заступник голови Київської міської державної адміністрації. З 26 грудня 2013 року – голова Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Наразі перший заступник виконавчого директора Асоціації міст України.

Теги: ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 45

  1. Мазурчак – гарна кандидатура. Пам’ятаю, як кожної суботи слухала його ефіри з місцянами. Камянець памятає і любить свого мера. Маємо надію, що він переможе.

  2. Олександр Мазурчак один з не багатьох політиків, який не боїться спілкуватися з народом. На даний час активно проводить зустрічі з подолянами. Особисто моя мама була на одній з таких зустрічей, яка проходила в смт Нова Ушиця. Зрозуміло, що там, як в кожному селищі багато проблем та потреб. Але як розповіла мені мама, що Мазурчак це чи не єдиний політик, якому захотілось справді повірити, відчувалось, що це досвідчена людина, проста, яка справді хоче, аби її земляки та й весь народ жили в добробуті.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.