Кадри вирішують все!

Нагадаю членам окружної виборчої комісії ОВО № 193: І. Відповідно до частин першої, девʹятої статті 27, частини другої статті 107 Закону України «Про вибори народних депутатів України» (далі Закон)

1. Окружна виборча комісія утворюється Центральною виборчою комісією ……. у складі голови, заступника голови, секретаря та інших членів комісії ……

9. Кожний суб’єкт подання кандидатур до складу окружних виборчих комісій має право на пропорційну частку кожної категорії керівних посад в окружних виборчих комісіях.

Тобто ЦВК, як орган якому надане право формування окружних виборчих комісій призначає керівний склад окружних комісій. Ці квоти ніхто немає права порушувати.

ІІ.Відповідно до частин третьої, шостої, пункту 1) частини девʹятої статті 36 Закону

3. Член окружної, дільничної виборчої комісії на першому засіданні виборчої комісії, в якому він бере участь, в обов’язковому порядку ознайомлюється зі змістом частин сьомої – дванадцятої цієї статті, після чого складає таку присягу члена комісії:

“Я, (прізвище, ім’я та по батькові), беручи на себе повноваження члена виборчої комісії та усвідомлюючи свою високу відповідальність перед Українським народом, присягаю додержуватися Конституції України та виборчих законів України, чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, виходячи з принципів верховенства права, законності, об’єктивності та неупередженості, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України”.

6. За рішенням виборчої комісії, яке затверджується виборчою комісією вищого рівня, голова, заступник голови, секретар або інші члени окружної чи дільничної виборчої комісії (загальною кількістю не більше трьох осіб) протягом усього періоду повноважень виборчої комісії або частини цього періоду можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії відповідно до статті 47 цього Закону на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією.

Зазначені особи на цей період звільняються від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи із збереженням загального та спеціального стажу.

9. Член виборчої комісії зобов’язаний:

1) додержуватися Конституції України, цього та інших законів України та актів законодавства з питань підготовки і проведення виборів.

Отже голові, заступнику голови, секретарю першочергово надається право виконувати свої повноваження у виборчій комісії відповідно до статті 47 цього Закону на платній основі і лише потім іде «або….».

Звертаю увагу «протягом усього періоду повноважень виборчої комісії або частини цього періоду», тобто у будь-який час новопризначений голова має право, і голосування комісії стає суто формальним, оскільки його ще має затвердити ЦВК.

А якщо «папєрєдник» має бажання забрати свою частину зарплати, то бажано подати кандидатури відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників, погодити їх, та проголосувати, і тоді головний бухгалтер роздасть кожному його долю.

Вивчайте матчасть, і не робіть дурниць. Готовий відповісти на будь-яке запитання. З повагою, В.Швед. тел. 067-307-65-15.

Теги: ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Віталій Швед

Віталій Швед

Експерт з виборчих питань

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.