Голова ОВК №193 хоче розпуску комісії

Скандальні пристрасті навколо окружної виборчої комісії №193 (центр – м. Кам’янець-Подільський) тривають: голова окружкому написав доповідну записку в ЦВК з проханням розпустити ОВК. “З метою не допущення зриву у підготовці виборчого процесу, прошу розпустити окружну виборчу комісію”, – заявив голова Анатолій Яковець.

foto(1)

Як повідомляє журналіст НГП, свої дії пан Яковець пояснює тим, що більшість членів комісії саботують роботу ОВК. Нагадаємо, що перше засідання комісії відбулось 7 вересня і було доволі спокійним: члени комісії працювали , як годинник, однак вже наступного разу багато членів окружкому, як підмінили: всі дії та рішення голови вони вважали незаконними та намагались їх опротестувати. Найактивнішим “опозиціонером” став представник Ліберальної партії України Руслан Ярема (в 2012 року був членом ОВК від Політичної партії «Руська Єдність»).

Минулого вівторка в “кишенькової” більшості з’явився “диригент” – Тетяна Остафійчук, скандально відома екс-голова ОВК від Партії регіонів на парламентських виборах у 2012 році. Цього разу пані Остафійчук представилась журналістом ТзОВ “Телерадіокомпанія Кам’янець-Подільський” Саме директор 6 школи в Кам’янці підказувала , як потрібно голосувати, що казати деяким членам комісії та робила зауваження голові .

Разом з нею були присутні Віталій Белінський(в 2012 році – член окружної виборчої комісії від партії “Руський блок”), який пред’явив таке ж, як і в Остафічук, журналістське посвідчення. Компанію їм складала Ірина Камінська, журналістка газети “Фортеця +”.

Пані Камінська є помічником народного депутата, екс-регіонала Володимира Мельниченка, який пройшов до ВР по цьому окрузі. Віталій Белінський та Тетяна Остафійчук також є наближеними до нардепа та до виборів не проявили жодних навичок в “журналістській ниві”.

Після оприлюднення цієї інформації пан Белінський встиг змінити місце роботи і пред’явив посвідчення вже іншої газети – “Ділове місто”. За всіма засіданнями псевдо журналісти уважно слідкували та фіксували на фото та відео пристрої.

Щодо розпуску ОВК, то Анатолій Яковець заявляє, що члени комісії не можуть прийняти жодних рішень: призначити бухгалтера( на 1 засіданні за Любов Сіру, яка має відзнаку ЦВК проголосували одноголосно, але вже на наступному засіданні цю постанову скасували), системного адміністратора, операторів, намагаються скасувати постанову про призначення плати голові ОВК.

IMG_3384

IMG_3386

Також вже протягом тижня в окружкомі немає секретаря. Після першого засідання Юрій Ружицький написав заяву про складання повноважень, однак об’єкт подання – Соціалістична партія України досі не надала заміни.

Доповідна датується 13 вересня. Сьогодні ж голова ОВК направить друковану версію доповідної до ЦВК, хоча за його словами у центрвиборчкомі про це вже знають ,адже в суботу він відправив електрону копію.

Теги: , ,
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Що за абсурд? Як більшість може блокувати роботу, якщо рішення приймається більшістю від складу комісії? Більшість без проблем би прийняла необхідне їй рішення і ніхто би не зміг блокувати. а чому голова не написав в скарзі, що він не компетентний і вносить проекти рішень, які суперечать законодавству?. Також, голова забув вказати, що він не забезпечив навіть мінімальних потреб для роботи комісії, відсутні навіть папір і ручки. На питання чи звертався він по допомогу до міського голови – голова заявив, а чого це я маю йти до нього, хай він прийде і запитає…. кому потрібно міському голові чи голові комісії? А чому Ви вирішили, що такий бездарний голова, як Яковець, який не знає жодної статті Закону України “Про вибори народних депутатів України” повинен здійснювати свої повноваження на платній основі?

  2. В мене виникає запитання, чи є на цьому порталі незалежні журналісти? Пані Вінська неодноразово повідомляла інформацію, що на ТРК “ПОДІЛЛЯ ТV” Белінський не працює, але ж він і не показував посвідчення цієї ТРК. Пані Вінська чи не вміє читати чи в неї з зором є питання. Як можна не побачити різницю між підприємствами: ТзОВ “ТРК Кам’янець-Подільський” і ТРК “Поділля ТV”. Тим паче, якщо Вінська не в курсі то наскільки я знаю Белінський є позаштатним працівником Ділового міста ще з липня 2013 року.
    Дивують також голослівні вислови Вінської про фальсифікацію виборів 2012 року. Де докази пані Вінська? Ви вже раз показали свою недосвідченість не зумівши побачити різницю між підприємствами (товариствами). Почніть працювати професійно. Кожен Ваш вислів повинен бути підтверджений відповідними доказами, так як Ви імпонуєте себе незалежним журналістом і Ви не повинні писати замовні статі

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.